bugün

tarihin farklı zamanlarında farklı branşlarda tüm dünyaya hatırlattığımız özelliğimizdir. bunu en iyi 118. dakikada 1-0 öne geçmelerine rağmen kupa dışına atılan çek cumhuriyeti milli takım teknik direktörü bilir. gurur duyuyorum. ne mutlu türküm diyebilene!!!
her türk takımının kullanması gereken sözdür.
bir adanaspor pankart sözüdür...
görsel
adanaspor tribünlerinden hoş bir pankart sözüdür. bir nevi turbeylerin mottosu diyebiliriz.
2008 senesinde Adanaspor tribünleri tarafından daha bir anlamlı hale getirilen sözün ötesınde içilmiş bir anddır.bugünlerde ise adananın kürt çocukları tcddsporlular tarafından kendileri bulmuş gibi kullanılmaktadır.bu sözü anlamaya beyinleri yetmez halbuki.
biz türklere ait özelliktir.
pil bitti mi? ısır.
şampuan bitti mi? sulandır.
çakmak bitti mi? çalkala.
karın bitti mi dedi? bıçakla.
bu liste böyle uzar gider inanmayız bittiğine...
Bütün kolpa takımların taraftarlarının diline yuva yapmış salak cümle. Siz kimsiniz ya ?
Aşağılık erkek tümcesi. Sonu ölüm olur zaten. Hayır, bazen sadece hayırdır.
Gaza getirmek için kullanılan fakat içinde mantık hatası barındıran slogan. "Biz bitti demeden bitmez!" demek, karşı tarafa "tamam sen şimdilik ağzıma sıçtın ama dur sen duur..." demekle aynı şey. Yani bir şekilde ilk tokadı yemeyi baştan kabullenmişsin demek.

Böyle motivasyon mu olur amk.
evet dogru.

biz yeter artik daha fazla yemek istemiyoruz diyince biter.

dip not: igrenc otesi bir sarki.
rakip de aynısını söylüyorsa sonsuza kadar oynanacak olan maça ait slogandır.
görsel
hakem düdüğü çoktan çalmıştı.
(bkz: ajdfahdgafdasasdf)
(bkz: Bitti)
tıraştır... ya sen kim köpeksin biz bitti demeden bitmez gibi boyundan büyük sloganlar atıyosun ? kazakistan'ın golü sayesinde turnaya katılabilmiş çöp bir takımsın...

destek var o ayrı ama herkesin haddini bilmesi şart.
(bkz: biz başladı demeden başlamaz)
kim bitti dedi lan?
bu sene yemeyecek olan söz. evet.
(başlayamadı)
bir şeyin bitmesi için başlamak lazım da ülkemiz daha başlayamadı ki...
(bkz: bir bitmediniz amk)
Ben bunu ülkelerin rahatlık ve huzur durumuna yoruyorum. Bizim ülkede uğraşmadığımız bela yok . Eğitim terör kezban manitalar bilmem ne toplum baskısı derken hayaller uçup gidiyor. Avrupa ülkeri öyle mi afedersiniz diki saşağı denk milletin. Uğraşacak birşeyleri yok herkes hayalinin peşinden gidiyor ve ülkeler de spor dallarının çoğuna parayı bayılıyorlar daha iyi bir ortam hazırlıyorlar. Bizde yetenekten önce dayı torpili geliyor tabiki. Haksız değilim.
bitti ulan bitti. haberiniz yok mu?
gunaydıııınnn!
çoktan bitenlerin hikayesi.
görsel