bugün

13 cikartan testtir.

(bkz: bu terste bir işlik var)
ho ho ho ho. 4 4lük isabet sağlamış testtir.
21 yaşındayım 21 çıkmıştır.
bu test biyolojik yaşımı 64 çıkartmıştır.

--spoiler--
Oh dear your Biological Age is 64
--spoiler--

oha ölmüşüz de haberimiz yokmuş lan !
12 çıktı yaşım 26 enteresan.
yaş 16 biyolojik yaş da 16 çıktı.
8 çıktı.

ulan iyice cedric e bağladık he.

(bkz: 8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel)
görsel

Lan meyve yiyorum desem ve diyet menüsüne vejeteryan desem, biyolojik yaşım 5 çıkacaktı herhalde.
mevcut yaşımdan azıcık düşük (hemen hemen aynı) çıkartan test. sonundaki ikazlara kulak vermekte yarar olan bir test aynı zamanda.
Kendisi yeni aşkım olmuştur.
Bana 26'sın dedi. Ağlıyorum şu an.
görsel
görsel
61 çıktı. Tam da tahmin ettiğim gibi.
Pazar sabahları aniden gelen kovboy filmi izleme isteğinin nedeni buymuş demek. Vay amk.
görsel
60 bekliyordum 22 çıktı.
herkesin sonuçlarını salladığı test. where do you live kısmında türkiye yok daha. avrupayı işaretleyenlere kötü bir haberim var. avrupada yaşamıyoruz biz.
10 yaşında çıktı ya. daha ergen bile değilmiş biyolojik yaşım.
görsel

22 ama olsun bildi gibi bravo.
testin başında gerçek yaşınızı soran testtir. haliyle destekli atıyor. beni olduğumdan 4 yaş genç hesapladı. haklı şimdi spor yapıyorum, atletik bir bünyem var, uzaktan bakınca 18 görünüyorum doğal olarak. ya da 28, veya 38.
28 çıktı. bence kesin bi çıkarı var benden, yoksa bu denli yalakalık yapmaz kimse kimseye.
Korka korka yaptım zira yetmiş filan çıkacak diye düşünmüştüm. 34 çıktı yupppiiee.
nasıl 5 yaşında çıktığımı anlamadığım test.

not: 21 yaşındayım.
Sanırım takribi bir 10 seneye ölüyorum. 64.
Bir çıktı. Çok mutluyum.
avrupa yakası ile asya yakası arasında ne kadar fark olduğunu merak ettiğim test, nihayetinde iki kıtada birden yaşıyoruz.
görsel

Sallanan tahta sandalyede torunlarıma harçlık verirken çözdüğüm test.
Congratulations! You knocked 18 years off your age! Here are the key things you should do to live even longer: Try to sleep regular hours and regular times. Too little sleep is not good for your mind or your body.

meali: 18 yaşında çıktım sözlük. zaten genelde de yaşıma sorduklarında söylediğim zaman herkesin ağzı açık kalır şaşkınlıktan. ve biraz daha fazla uyumam lazımmış. az uyku da sağlığa zararlı imiş.