bugün

heves azalmasıdır. amaca ulaşınca siktir çekmek.
mastürbasyon sonrası suçluluk duyan ergendir o.
Soğumayacak yaşa gelene kadar devam şampiyon.
(bkz: foolish casanova)
(bkz: zamparanın ölümü)
daha kendini tanıyıp anlam veremiyorken, hayatına bir başkasını sokmaya çalışmanın başarısız olması durumu.
Demek ki o elde ettiğin kişiyi sevmediğin anlamına gelir. Ona sadece cinsel ilgi duyduğunun göstergesidir.
Genelde erkeklere olan durumdur. Kovalamaya, aksiyona, elde edememeye, peşinde koşarken çektiği acıya aşık olan erkeklerin karşılarındakine aşık olduklarını sanmalarından kaynaklanır, aşkın en iğrenç yanılsamalarındandır kanımca. Allah korusundur. Lanet olsundur.
benim hep yaşadığım durumdur. gözde çok büyütmekten kaynaklanıyor galiba.
maymun iştahlılıktır. sevmek her yiğidin harcı da değildir ayrıca , seninki hoşlantımtraksı bişeydir.
elindekinin kıymetini kaybedince anlamak.
aynen yaşamış olduğum durumdur. ilişkinin en sevilmeyen yanı odur.
efendim insan doğasında olan "elindekinin kıymetini bilmemek veya kaybedince değerini anlamak" durumudur.
hatta geniş bir skalada "sağlık","iş", "para" hepsi girer bunun içine.

onun yere bakarken bakışlarını görüp nereye bakıyor acaba diye merak ederseniz soğumazsınız.
Elde edilen adam olsa başa gelmezdi soğuması.

Bir insandan tanıdıkça sogursun zaten. Başta herkes çok iyidir.
bunun tıpta, psikolojide, sosyolojide bir karşılığı olmalı.
Çok insancıl bir özellik olduğunu düşünüyorum..
onu elde ettiğini düşünmekten kaynaklanır.

- oysa, anı ve güzellikleri paylaştığını düşünse insan, sonuç böyle mi olur?

sevgilerin, sevgililerin bir eşya gibi, para gibi hızla tüketilmesine neden ne zannediyorsunuz? tüketim alışkanlıklarımız yaşamımızın her evresinde, davranışlarımızda, hayat felsefemizde. sistem bizleri tüketmeye zorluyor maalesef.

- ne diyelim; yaşasın kapitalizm!
insanolundaki açgözlülüğün bir başka tezahürüdür.
Bende de olan durumdur. insanın kendi elinden gelmeyen bir şeydir. Yapı meselesidir. Gözde çok büyütmekten kaynaklanır.
Elde edilenin bir anlamı kalmamıştır, çünkü artık elde etmişsinizdir, büyü bozulmuştur.
maymun iştahlı olmaktır.
evlerden ırak.
bayağı insani durum. ama öyle iğrenç ki. insana has olan çoğu şey gibi.
Kezbanligin cinsiyeti olmadiginin en onemli kanitlarindandir. En buyuk sorumlusu egodur. Asalim artik bunlari kedi fare oyunlarini.
psikolojik bir rahatsızlıktır. böyle bir durumda aile doktorunuza danışınız.
insana hayattan nefret etmek için bir sebep veren şeydir. en azından ben çok kızardım kendime.
gençlik bunalımıdır. ilerleyen zamanlarda yalnız kalmaya sebebiyet verir.
(bkz: sadece bana mı oluyor hissi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar