bugün

bir insanın "seni seviyorum" demediği için ruhani hesaplaşmadır.
çok kötü bir histir.

bunu sadece bir kez yaşadım.
(bkz: ahzu kabz)
durum platonikse kötü, ama bir de aşık olamayıp söyleyemiyorsanız bok gibi bir durum..
puh aq be.
hayattan soğutan hislerdendir.
gerçekten seven için hayatının tecavüze uğraması gibi bir histir.
yaşayan bilir. ama sonucu ne olursa olsun söylemesini tavsiye ederim çünkü bu his çok uzun yıllar sürebilir hayatı insana zehir edebilir.
duruma göre ağırlığı değişen histir. ilişki içinde ve hislerinden haberdar olduğun birine söyleyemiyorsan sorunların var aşman gerekli söylesene gerizekalı demektir, platoniksen ve istediğin adam senden bihaberse en doğrusudur (sen unut onu elinden geldiğince çabuk), karşılıklı ilişki başlangıcındaysan ve karşındakinden emin değilsen yine çeneni kapalı tutmanda fayda vardır. bu durum daimi kabızlık hissi uyandırsa da söz ishalinden uzun vadede daha avantajlı olacağından çekilmesi önerilir. ha yok sosyopatsan da sevemiyorsan kimseyi, direk geçmiş olsundur.
"birine" değil de, herhangi birine seni seviyorum diyemeyecek kadar bir şeyler hissedememek daha kötüdür. en azından yarattığı boşluk daha fazladır.
Heyecandandır, güzeldir. Tadını çıkarın.
insan dayanamaz. Bazen ici parcalanir.
büyük çoğunluğu pişmanlıktır, ama bazende fırsatı tepmektir. Yapamadığınız şeylerden pişman olmak kadar boktan bir şey yoktur.
çok kötü bir histir. birde karşında ki söylediğinde sen cevap veremiyorsan, söylemek içinden gelmiyorsa büyük suçluluk duygusu yaratan durumdur.
kalbinizde böyle bir şeyler kaynıyormuş gibi olur, söyleyemediğiniz için o kaynayan şey kalbinizden taşar ve tüm vücudunuzu yakar.
dersem götü kalkacak, demiyeyim de meraktan sürünsün amk demeye vesile olmuş olaylar yaşamışsa rahatlıktır. kesin.
birini sevememekten daha iyi olan durum. harbi kıymetini bilin bu duygunun da..
soylemek icin sana cesaret vermez ise,bi gun ona olan sevgin son bulur.cok degl istedigin oldu bak.
Bunu yapamamaktansa ölmek istersin.
Hissizleştirir.
hiç sevmediğiniz birine seni seviyorum demenin verdiği hisle aynı..
çok da kötü değildir lan. yarım saat sonra seni seviyorum dediğiniz için vicdan azabı çekecekseniz hiç kötü değildir hatta demeyin gitsin o da bir söyle iki söyler sonra gider.
Sadece karşı cins için geçerli değil, sevdiğimiz herhangi bir insana; babamıza, annemize, arkadaşlarımıza söylemeye utandığımız iki kelime. Sevgi göstermek çok zor.
dünyadaki bütün büyük hastalıkların ana sebebidir.