bugün

çok güzel bir kadın. eşi Murat Ünalmış ile maalesef boşanmışlardır. haberi okuyunca üzüldüm. birbirine en çok yakıştırdığım çiftti. yazık oldu.
türkiyenin en güzel kadınlarından biri....
yeni dizisi ben onu çok sevdim olmuş eski türkiye 3. güzeli. oyunculuk beklendiği üzere biraz düşük tabii ama çalışırsa geliştirebilir. bunlar dışında güzel hatundur vesselam...
dudakları silikon galiba ama gerçekten muhteşem. kendisi de öyle. son zamanlarda gördüğüm en güzel aktris.
(bkz: itici)
biblodur efendim.
dudaklarına slikon yaptırmış, travestiye benzemiş. yer gök aşk ta ne güzeldi halbuki.
Çok güzel bir kadındır. ölüm grubuna düşse zirveye oynar o derece.
baygın bakışlı..titrek dudaklı..seksilik abidesinden fırlamış bir taş parçası.
oynadığı dizide sevgili yapmayı huy haline getirdi...
sarp levendoğlu 'yla sevgilimiş, hatta evlendikleri de iddia edilmekte. başta üzülmüştüm ben murat ünalmış 'la yakıştıklarını düşünüyordum. ama murat ünalmış' ın birce'den ayrıldıktan sonra bir röportajını okuduktan sonra * birce'nin bunu çekemeyip ayrıldığına kanaat getirdim. adam çok tutucu, çok sabıt fikirli lan. gelememiştir bizim kız. inşallah sarp beyefendiylen mutlu olur. *
göz kapağının biri akmakta olan kişi. akıllara amaral'ı getirmektedir.
son günlerde reyting rekorları kıran dizideki başrol oyuncularındandır. sarp levendoğlunun eşidir. *
murat ünalmış'tan boşanıp, sarp levendoğlu ile aşk yaşamaya başlayan dizi oyuncusu esmer kadın.
Küçük ağa dizisinde ki mimikleri ve tavırları çok itici olan kadın.
Bu zamana kadar ki yaptığı karizmayı bi diziyle yerle bir ediyo farkında değil.
Fena değil işte.
Acaba estetik yaptirmazsa basrol oynarmiydi cidden merak ediyorum onu da fahriye evceni de

Ama guzel mi cook tabi fakat bence fahriye evcen estetik yapmasa kimse onu kaale almazdi bu kizin yine elle tutulur taraflari var.
kocası Sarp Levendioğlundan boşanacağı iddia edilen oyuncu.

http://www.posta.com.tr/m...-mu-.htm?ArticleID=336176
evet boşansın. çok güzel kadın. çok beğeniyorum.
suanda tr deki en güzel kadınlardan biri. tarzıyla sesiyle duruşuyla kaşıyla gözüyle . şahane.
--spoiler--
"Atatürk'ü anmaya korkuyorlar..."
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
NE güzel kadın bu ya . bir de şarkı söylemiş. sesi de güzel. klipteki hali muhteşem.
antipatik kadın.

estetikli kadınlar hep antipatik gelmiştir zaten.
guzel demeden once, makyajsiz halini gorun derim.
Bu kadında tam ciddi dizilerde oynayacak kadın tiplemesi var reaksiyonda kurtlar vadisinde gibi ama nedense çoluk çocuk dizilerinde oynuyo.