bugün

erkeklere has bi durumdur.
insanı * acaba yumurtalıklarımda kist mi var diye düşündüren kötü bir durumdur.
olsa bir türlü olmasa bir türlü olan durumdur. yahu kardeşim regl oluyorsunuz adamın burnundan getiriyorsunuz regl olmuyorsunuz gene burnundan getiriyorsunuz hatta burnundan getirmiyorsunuz sözlüğe gelip üstüne başlık açıyorsunuz.
kadınlığın neden kutsal bir şey olduğunu bir kez daha hatırlatan hadise, regl olsa bir sancı, olmasa bir sancı, allah tüm kadınlarımıza yardım etsin, amin.

(bkz: kadın olmanın zorlukları)
mevsim değişimlerinden kaynaklanabilir. bakirelerde, daha doğrusu düzenli bi seks hayatı olmayanlarda gecikmeler olabilir. stresten, beslenme bozukluğundan kaynaklanabilir. yine de bir doktora danışılması gerekir ki eğer bir hastalık, kist filan yoksa doktor da doğum kontrol hapı verecektir. bakirelerde doğum kontrol hapı adet düzenleyici etki yapıyor sanırım.
(bkz: shemale)
orda burda bir karış surat ve 'sinirliyim, uzak dur' edasıyla dolanmana sebebiyet veren kızsal vaka.
muhtemelen hormon bozukluğu veya yumurtalıklarda bulunan kistler sebebiyle ortaya çıkmış durumdur. aynı kişi kolay kilo veremez, baloncuk gibi su toplar ayrıca.
(bkz: farlutal)
-dursun abi bi türlü regl olamıyorum!!
+rahat ol mehmedim, herşey yolunda..
konuyu bayanlara sormak lazım işin uzmanı ve yasayanı olarak.
tanrının bi lütfudur. tabi erkeğe..
gerginlikten sağa sola saldırmaya, hiç kızılmayacak konularda bile birden parlamaya neden olacak sorundur. bu zamanlarda lanetiniz ya küçük kardeşinizin ya da sevgilinizin üstüne olur, sesleri de çıkmaz gariplerin.
karın bölgesinin şişmesi akabinde cildin sivilceler birliğiyle bozulmaya uğraması, keyfin kaçması durumudur. genelde stresten, dengesiz beslenmekten veya hormonal bozukluktan kaynaklanır.
Bir çok sebebe bağlanabilecek, her koşulda tatsız diye nitelendirilebilecek bir durum.
1) Eğer aktif bir cinsel hayatın varsa ve korunma özürlüysen,hamilesindir! Ki bu olabilecek en kötü durumdur.

2) Eğer zaten hiç göremiyorsan, doğuştan geldiği varsayılabilecek bir sorunun varsa, başta polikistik over sendromu olmak üzere farklı pekçok jinekolojik hastalıktan müzdarip olabilirsin. Ki günün birinde çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan, bu da senin için oldukça kötü bir durumdur.

3)Eğer aktif bir cinsel hayatın yoksa veya zaten yeterince iyi korunuyorsan, sinir stres sıkıntı yapmışsındır, depresyonun eşiğindesindir, zaten bunlara ek olarak deli gibi tatlı ve abur cubur yediğin için kilo da almaktasındır. Sen en iyisi bir tımarhaneye yat veya kendini bir yerlerden at.

(bkz: benden doktor olmazmış)
psikolojik olabilir , çikolata kisti olabilir.
Hamilelik şüphesi varsa azap veren bekleyiştir. * Adet söktürücü olarak maydonoz suyu önerilebilir.
gece rüyada tombul tombul bebekler görüp çığlıkla uyanmak, " bugün kesin olurum" diye beyaz pantolon giymekten vazgeçmek, deniz planı yapamamak, beklenen an gelince iç ferahlığına ermek.
tarçınlı karanfilli çayın deva olabileceği derttir.
erkekse isyanından taşaklarını bile kesebilecek noktaya gelinebilecek durum.
daha hafifi için (bkz: vincent van gogh) *
45 günlük bir gecikme çerçevesinde normal bir durumdur. süt ve çiğ yumurta karışımının faydası konusunda söylentiler vardır. yumurta taze değilse ancak çiğ tüketme sebebiyle içinde bulunan bakteriler yüzünden daha ciddi bir hastalık sahibi olunup da astarı yüzünü geçebilir. tabi ilk önce hamilelik riskine bakılmalıdır. *
insanda ruh sağlığı bırakmayandır. bir de oruçken iftara 45 dk kala olmak vardır ki ekstra sinir bozucudur.
kadınların mı abartması yoksa gercekten ağrıyor mu, ağrıyorsa da yada kan akarken nasıl bir his verir merak eden erkeğin yakınması.

ayrıca boşalamamaktan cok daha iyidir, partnere rezil olmassın hiç değilse.
aynalara bakınca gülümseyen sivilcelere aynı içtenlikle gülünemediği andır. ayrıca bu dönemin hıncını sevgililerinden çıkarabilen kızları da tebrik ediyorum varsa onlardan bir tane de ben alayım. bu sevgiliden hınç alma olayı falan hikaye.
(bkz: ulan erkekmişim ya ben) *