bugün

sen türk isen ben türklükten istifa ediyorum çünkü senin olduğun bir yerde ben olamam .
sende utanma ne arar?
Git köşede sessizce utan cidden.
Yok öyle bir şey. Kendisine büyük sempatimiz vardır. Atsiz'in zamanindaki elestirileri, söylemleri olmasa Turkiye yi çok daha büyük bir komünizm tehlikesi bekliyor olucakti.
Mekani cennet olsun.
Atsız'ın daşşaklarını ye sen.
söyleyen kişinin otomatikmen geri zekalı olduğuna delalet eder. fikirler bireyseldir, genellenemez.
(bkz: nihal atsız türk mü la)
barlarda raks edip safi eğlence için yaşayan bir gençlik yerine, vatanı için çalışan daha iyi şartlarda yaşamak için daha iyi bir ülke için daha çok emek sarfeden bir gençlik istediği için utanılması gerekir evet.

ya atsız okumamışsınız yahut atsızı anlayamamışsınız.

ülkücülük ve türkçülük bu memleketin en temiz ideolojileridir. kendi milletini memleketini sevmek soydaşlarıyla yeni bir yaşam merkezi oluşturmak ülküsü romantik hayal değil gerçekleşmesi hiç uzak olmayan bir fikirdir.

ve ülküsü olmayan insan da kendisine insan demesin. çünkü hayvanların ülküsü yoktur.
al benden de o kadar.
atsız'ı tam olarak anlayamamış yazar beyanıdır. atsız'ın kitaplarını makalelerini okumadan carcar öten yazar beyanıdır. atsız hiçbir zaman kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışmamıştır. türk'ün türk'ten başka kardeşi yoktur. ayrıca atsız sürekli türk ırkın için çalış, bir baltaya sap ol demiştir. atsız'ın makalelerini okuyunuz. kitaplarını okuyunuz efendim. sonra yorum yaparsınız.