bugün

Troll war lord beyanatı.
Abdestinde namazında elit kültürlü bir beyim.
Beni dinden imandan çıkarmıyacak, sabah namazı vaktinde telefonumu çaldırıp uyandıracak, balayında umreye gidelim aşkım diyecek genç güzel bir bayan varsa talibim.
Edit:mehir olarak hac isteyen olursa çok iyi olur.
zaman zaman farkında olmadan yaptığımdır. alıyorlar çicekli böcekli nickler hedef şaşırtıyor ibneler.
güzel ve bakımlı ayaklara sahip olunursa daha rahat yapılabilecek bir atraksiyon.

(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
Yanlışlıkla bir iki tanesini kadın sanıp kucağıma oturtup sevdim, baktım bıyıkları var attım kucağımdan.

Erkekler rica edeceğim, kendinizi bi belli edin.
Ulan hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun.
Dik bir tavır... Her hangi özel bi tavır yok... Tam dik kalkılacak...

--spoiler--
https://www.youtube.com/watch?v=jPg5y6E5rV4
--spoiler--
Bu sitede kolay olmayandır. Sabahtan akşama kadın düşmanlığı içeren bunca başlık ve entry'e rastlayan erkek kadın cinsine yönelik önyargı belki de nefret besleyeceğinden duvarlarını yıkmak zor olacaktır.
Akıl işi değildir ki zaten sözlükte erkek yok hepsi harun abi gibi görünen kızlar, sanırım bu buraya olmadı. Neyse sözlüğün ismi "kızlar soruyor uludağ sözlük" olarak değişsin konu kapansın. Bu arada selam kızlar ben harun abi
Ayak kaslarınıza yazık.
yok artık, oluyor mu öyle bir şey ?
Genelde kezban kezban cevap veriyorlar. Boş verin şunları.
Bir sözlük erkeği olarak yürümüş olanlar vardır. Bu işi iyi yapanlarda var haberiniz ola.
Norma bir durumdur. Bana kimse yürümedi ama.
"nikin ne kadar güzel" şeklinde olabilir.

ilk yazanla evlenirim.
(img:#2069731)
görsel
(bkz: gel gel güzelim gel hiç acımıycak)
Hadi hayırlısı bakalım..
sadece bir erkekle yetinen var mı ki burada ?
"sözlük erkeklerine yürümek" olarak revize edilmesi gerektiğini düşünüyorum başlığın.
Bıyıklı karıştırma ortalığı bıyıklııı.
(bkz: bana gelene ben bin adım gelirim).

(Kendim için yazmadım, aklıma geldi sadece)
sevişme vaadiyle kandırıp evlenebilirsiniz.
erkek tarafından olursa sıkıntılı bir durum olacak yürümedir. Hee bir de bir söz vardır. Bulanık suyu karıştırırsan içinden ne çıkar bilemezsiniz. Onun için reelde bulun.