bugün

Kızlık zarı, kadınların bekaretini kontrol için değildir.
Bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için oluşan bir mekanizmadır.

Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren Ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır ve hayvanlarda da bulunur.

Bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra Kadınların namusu olarak üzerlerine etiketlenmiştir.

Onun için gerekirse öldürülmüşlerdir, o varsa saygı duyulmuş, Yoksa katledilmiş, bir parça zar için "iyi mal", "0 kilometre" olarak görülmüşler, cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin
"ilk ben becerdim" anlamında gurur'lanmasına ve övünmesine sebep olmuştur.

Bekaret beyindedir, bacak arasında değil.

Namus beyindedir, bacak arasında değil.

Orospuluk beyindedir ve erkeğin de orospusu olur.
artık namus simgesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir hanım kızımızın evleneceği güne kadar istediğiyle yatıp kalktıktan sonra küçük bir operasyonla zarı tekrar diktirmesiyle ne olduğu anlaşılmaz. Şimdi bu kızımızın neresi bakiredir?
bana göre bekaretten kasıt iki cinsinde en mahrem,en özel anlarının ilk kez birbirinin üzerinde yaşamasıdır.türk toplumuna göre bunlar önemli kesinlikle,yada bana göre.
--spoiler--

o varsa saygı duyulmuş, Yoksa katledilmiş, bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görülmüşler, cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin
ilk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep olmuştur .

--spoiler--

belirtildiği üzere, bir kadın tecavüze uğrasa dahi bekaretini yitirmiş sayılır ve değersiz bir mal olarak görülür. özellikle iki bacak arasının kutsal sayıldığı türkiye gibi ülkelerde.
Zekice tespit edilmis bir zardir.
Eliyle, ayagi ile hatta sadece konusarak bile "seks" yapabilecek iki cins arasindaki "seks yapmamisligin sembolu" olarak sadece vajinada bulunan ve cogu kimsede de esnek olan zari tercih etmek guzel bir embesillik ornegidir.
çok önemli bir simgedir.

ben bakirsem sen de bakire kalacaksın yoksa başka kapıya!
abartıdır namus gözleri korumakla başlar, oraya kadar gelmişse zaten vay haline.
Bence gereklidir. Evlendiğim hatunla gezerken birisinin bu hatunu becermistim demesini kaldıramam.
evlendiği hatunun "geçmişini" düşünen yobazların önce kendi "geçmişlerine" bakmaları gerekmektedir.
daha once iliskiye girilmedigine dair ispattir.

ayrica;

kizlarin bakireligi namussa da erkeklerin bakirligide eşlerine saygi olarak da kendilerine saygi olarak da namustur.
--spoiler--
lina kadın sağlığı 1000 tl
başak kadın sağlık merkezi 1000-1500 tl
hera kadın sağlık merkezi 1800-2000 tl
--spoiler--

bu kadar kolay ulaşılabilen bir şeyi namus simgesi yapan erkek, etek giysin de gezsin.

http://www.saglikvakti.com/kizlik-zari-diktirme.html

http://www.kizlikzaridiki...-zari-diktiren-diktirene/
tamam namus simgesi değildir. ama kızların genelindeki orospuluğu değiştirmez bu gerçek önüne gelenle yatan kırıştıran orospulardan bile daha aşağılık genel kız kitlesi bunun arkasına sığınıyorlarsa onlara bi hareketim var açıklamalı.
http://www.youtube.com/watch?v=IXXzMKjs8nk
Uterus desene ayol!
Modern taraf kiziyor.
Şu var mesela bir kadının namusu sadece orayla sınırlı olmamali.
Kadın tamamiyle namuslu olur.
bakire olmayan kadınlar da en az bakir olmayan erkekler kadar namusludur.
aksini düşünenin beyni orospulaşmıştır.
Kızlığı önemsemeyen, namusu önemsiz görüp umursamayan kız/kAdın bu yaptığı ile ancak yapacaģı orospuluğunu hakli göstermeye, buna zemin hazırlamaktadır.

Evlenmeden önce bir insan cinsel iliski yasiyorsa o serefsiz, onursuz biridir. Fazla soze gerek yok. Orospularin kendini aklama cabasi bu bekareti onemsememek, kizligi onemsememek...
asosyal erkeklerin birlikte oldukları her kızı sikmek isteyip, karısının namuslu olmasını isteyecek kadar namussuz olduğunu da gösteren zardır.
beyin zarınızı sikeyim sizin ben.
çoğu insanda kulak arkasında bulunandır. hep övünürler " sikilmedik bir kulağımın arkası kaldı " diyerek.
sevişti bir bakir ile bakire. erkeğe milli dediler, kadına fahişe..
-cemal süreyya
Böyle görülmesini pek mantıklı bulmuyorum. Ne yani kızlık zarı var diye kız temiz mi oluyor? Anal ve oraldan hiç mi haberiniz yok? Siz siz olun ruhu orospu olmayan birini bulun. En garantisi budur. Zarı falan namus ölçüsu olarak almayın.
Gerici toplumlara özgü bir davranıştır. Hepimizi sarıp sarmalayan bir durum.
latincesi hymendir.
şekillerine göre isimleri vardır,kimi kadınlarda bulunmaz.
dar zihinleri bolca meşgul eder bu ince zar.
zar dediğin ortalama fiyat olarak 800 TL, o yüzden problem edilmemesi gerekir.
Namusu en iyi ifade eden simgedir kizlik zari. Kizlik zari olmayacakti da ne olacakti?
gayet yerinde bir namus simgesidir. Kimse anal-oral koral diye zırvalamasın. Nedir la sizin derdiniz? Neyin tribi bu? Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz? Hangi modern dünyanın öncüsü olacağız diye götünüzü yırtıyorsunuz?

Şimdi 17 yaşındaki kız kardeşiniz gelip "abi ben hüsnüyle seviştim artık kadın oldum" dese aferin benim güzel kardeşime git bide benim için sikiş mi diyeceksiniz? ne yapacaksınız amu goim anlamıyorum.

yok kızlık zarı namus simgesi değilmiş yok gerici toplumlarda olurmuş...

ilerici toplumları da görüyoruz amk. evlilik yok, aile yok, çocuk yok! nüfusları bitme noktasına geldi. herifler 13 yaşında cinselliğe başlayıp 23 yaşında doyup sonrasında ibina oluyorlar. Nüfusları kalmadı lan adamların. Aile kurumu bitti parçalandı!

Zar dediğin nedir ki gülüm diyenler öncelikle bunu kız kardeşlerine veya ablalarına tavsiye etsinler. az samimi olun dalaksızlar.

ek: bu entry de kız olmayanlar orospudur denmemiştir. Sadece bunu insanların tercihlerine bırakın lan! zaten yapacak olan yapar bunun önüne geçemezsin. ama bu aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulması için önemlidir. yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. yarın öbür gün aile olacaksınız.
namusmuş sizin o baktığınız namus 800 tl.
ha gerçekten kimse ile birlikte olmayan yok mu var ? küçük yaşta olurlar buda sizin zihniyetin çocuk geline rabet sebebidir.
20yi geçipte bakire olan var mı var ama sadece bakiredirler.
ha geriye kalan sevgilisi ile birlikte olup yollarını ayrılmış kişiler malesef sadece ikiye ayrılırlar.
diktiren namuslular.
bekaretsiz dürüstler.
hangisi daha namuslu artık onada küçük beyniniz karar versin dürüst olan mı aldatan mı.