bugün

milattan sonraki kimi yüzyıllara kadar ki

mısır, roma, bizans, pers, yahudi vs bildiğin o civarda yaşamış hiç bir medeniyetin haritasında o ünlü iki şehir yer almaz... tarihsel net bir bilgi bu.

ta ademden beri var ibrahimden ismailden beri var denilen şehirleri tanıyan eden, yerini bilen yoktur. sonra sonra haritalarda adı geçmeye başlar.

görsel

görsel

görsel
Çok bozuldu ezberimiz nasıl tamir edecez şimdi Bi sanayiye gitmek lazım.
müslüman değilde malum partili siyasal islamcı ezberi bozmaktır. onların kendi dini var islam ile pek alakaları yok.

misal ; hırsızlık ve yolsuzluk sizin bildiğinizin aksine islamiyette hoş görülen şeyler değildir.
Allah yok din yalan peygamberler şarlatan...
öyle bir sey mümkün olmadığı için boşuna kendinizi yormayın. dine ilişkin öğe ve anlatımlar o dinin mensubu tarafından aksi kanıtlansa bile savunulmaya devam eder.
Size nasıl tesekkür etsem azdır ufkum açıldı. Birazdan kiliseye günah çıkarmaya gideceğim.
Divine cahili, islamda hırsızlık normal demiş. Kuranda hırsızın eli ceza olarak kesilir. Hala normal dicekmisin ey ahmak.
--spoiler--

Sanıyorum ki bunların putlarına dair ezber bozacak gerçekler yazdım diye bu.

--spoiler--

oğlum senin ve senin benzerlerinin en büyük sorunu bu. kendinizi fasulye gibi nimetten sayıyorsunuz. sizin buraya kustuğunuz şeyleri de sizi de kimse iplemiyor. bunu anladığınız gün kafatasınızın içerisinde biraz fosfor oluşmaya başlayacak. açılmış bir başlığı kendi açtığı başlıktan dolayı açıldı zannetmek nasıl aptalca bir egodur yarabbim..
Allah kelimesinin sadece Kuran'da olmasi sizi nasıl düşündürür. Şahsen beni şaşırtmıştı. Ateistce veya dinsizce algilanmasin ama çok ilginç birşey değil mi bu ya.
Sen inanma! Kimsenin umrunda değil. Inananlarla uğraşma yeter.
Git ötede kininle boğul!