bugün

büyük ve kapsamlı bir geri dönüşüm tesisi kurmak,
enerjisini yine kendisinde üretilen bio-dizelden elde eden, büyük bir tarıma dayalı sanayi kompleksi kurmak,
girişim risk sermayesi şirketi kurmak; projesi olup sermayesi olmayanlara ortak olmak.

bunlar, hem girişimciye, hem de herkese faydalı olanlarıydı. hem risksiz hem de kazançlı olanı, %10 reel faizle hazine bonosu almak, yan gelip yatmak. kur uçmasın diye faiz böyle yüksek tutulmaya devam edildikçe bir halt olmaz.
göt siktirmek.

bir keresinde berbere gitmiştim. berber bu konuşmadan durur mu? sayısal loto bir kaç haftadır devrediyordu. herkes hayal kuruyor, bana çıksa ne yaparım gibisinden. *+ bu kadar para çıksa ne yaparsın birader? *- ne bileyim abi. heralde dünya turuna falan çıkarım. sen ne yaparsın peki?
+ ben götümü siktiririm.
- ne diyon abi sen ya *
+ bilirsin bu zenginliği. fantezisi çok olur, en çokta cinsel fantezi olur. zengin adamın eline geçiremeyeceği şeyi yoktur. her zevki aldıktan sonra da illa götten siktirecektir. ben de korkuyla yaşayacağıma hemen siktiririm olru biter.
- alemsin abi. *
her kıyafetin üstüne uygun renk huni...
başka da bişi yapmam! ne yapacam?

yatırırım bankaya bu hunileri ohhh mis aylık faizini yerim çatır çatır.

not: düşüncesi bile delirtmeye yetiyor. evet.
gerçekten inanırsan, kendine güvenirsen ve asla yılmadan devam edersen..
galatasaray a yeni bir stat yaptırabilirsin, evet neden olmasın..
bir karton sigara (hava olsun diye dagıtmak için alınmıştır) ve içmek için sigara...
o beğendiğim 330 tl lik slazenger saati almak. amına koyayım 1 milyar dolar var ben hala küçük düşünüyorum. fakirlik damarlarıma işlemiş.
50 metrelik bir tekne alınıp içine stoya renginde ve melez hatunlar doldurulup mavi tura çıkılabilir.
bir tane ülke satın alabilirsiniz.