bugün

En güzel yeri güneş görmeyen yerlerdir.
popodur. güzel bir popo kadını çok güzel göstermeye yeter kimi zaman.
beynidir... tabi beyinden düşünceden anlıyabilenler görür bu güzelliği.
kişinin mesleğine göre değişkenlik gösteren yargıdır. örneğin genel cerrah için böbreğidir.
gözleridir. bazen derin bir bakış çok şey anlatabilir.
gözlerinin kahvesidir.
kıza göre değişir. bazı kızda gözleri en güzel yeri olur, bazı kızda saçları, bazı kız direk cinsel dürtüleri harekete geçirir memeleri, bacakları, kalçası güzel olur.
gözleridir.
Kesinlikle ayak serçe parmagidir.hatta sol ayak serçe parmagi.ikinci sirayi sag kulak zari alirken ucunculuge burun farkiyla yirmilik diş yerleşir. * *
köprücük kemiğidir.
bazen bel arkası çukurudur. kalçanın biraz yukarısında.
ayakları..
köprücük kemiğidir.
baldırlarıdır. ordan tutup dizini kırarak kendine doğru çekersin kendi bel hizana doğru. *
Gözleridir. Bakışlarında ne anlattığı ne hissettiği saklıdır çünkü.
Dudakları ve gerdani.
heryeri güzel mk. bu nasıl soru azıcık gerçekçi olun abazanlıktan geberiyorsunuz hala erkekliğe pok sürdürmüyorsunuz.
içten bir gülümseme ile dudaklarının yanında oluşan gamzedir.
Kasık kemikleri oyşh.
elmacık kemiği.üstüne tanımam.
Sirtidir. O kurek kemikleri ortaya cikar, omuriligi sayilir.
Gözleridir. Üstüne de tanımam.
"her kadının adı birdir, karanlıkta tadı birdir" -tophaneli bitirim çolak hasan-
ayaklar..
bir hanımın en güzel olan yeridir

misal benim, köfte gibi ateşli dudaklarım..

yürek hoplatan hoplamaktan da ziyadesiyle hoşlanan dünyanın sekizinci harikası memişlerim..

ihtişamıyla pürüzsüzlüğüyle ve beyazlığıyla göz kamaştıran, beylerin ağızlarını hevesle açık bırakan kasem..

avrupai çizilmiş gibi burnum..

şelale gibi belime dökülen saçlarım..

neyse anladığınız üzere bu sual benim için sual edildiğinde mantık hatasından başka bir şey değildir. benim bir yerime güzel demek öteki yerime haksızlık olur.

öffff lakin ısrar edip hadi arasından birini seçin derseniz ''memişlerim'' diyeceğim.