bugün

görsel
memesine dokunun.
doğrudan sorun, "seni etkilemek istiyorum, ne yapmamı istersin," diye.
kadınlara yönelik herhangi bir tutumunuzla gram alakası olmayan şeylerdir. kendinize yönelik tutumunuza bi bakar kadınlar, o iyiyse sizden köppek gibi etkilenmeye başlarlar. ardı ardına. tersine de kendine yönelik tutumun olumsuz olsun, modun düşük olsun, kendini sevme/inanma en kral şekilde davranın suratınıza tükürmezler.

o yüzden kendine iyi davranmak olabilir.
bana ne kardeşim kendim olurum.
isteyen etkilenir.
evet.
Ağzı iyi laf yapmak
Köpeklere mama vermek
Kitap okumak.
kendisine onu etkilemek icin yollar aradiginizi soyleyip biraz ipucu vermesini isteyin. seviyorsanizda direkt gidip konuşun, insanlarin çiftleşme dansina ihtiyaclari yok, bos yapmayin.
Saat 15:47 ile 16:35 arasında ona devetabanı hediye edin. işe yaramazsa taksim meydanında suratıma tükürttürcem sırayla.
onunla istanbul'u gezmek.
serserilik etmek.
kabadayılık yapmak, mümkünse birilerini dövmek filan.

(bkz: yedi bela hüsnü)
Yeşil canavar dansı yapmak.
kadınlar öyle enteresan canlılardır ki put gibi dursanız etkileneceği varsa sizden etkilenirler.
yemek yapmasını öğrenin. gitar falan çalın etkilenirler. he hiç tanımıyorsanız o zaman onu etkileme taktikleri yerine onunla iletişim kurma, muhabbet kurma ve tanışma taktiklerine yönelmelisiniz. etkileme hususu daha çok kızla belli bir seviyeye(tanışıklık) gelmiş iseniz geçerlidir.
içinizden geldiği gibi davranmak.
ona beste yapmak.
hızlı olun. akıllıca davranın etkilenirse etkilenir kabul eder etmezse de başka kızlara yönelin aq. piyasada dolu kız var.
Yapılabilecek şeyler çok önemli değil, ne kadar taktik uygularsanız uygulayın kalıcı olmuyor.

Yapılabilecek en iyi şey dürüst olmak ki bu da faydasız. Sonucunda ya muhabbet biter ya da karşınızdaki kişi evlilik hayali kurana kadar size cepte gözüyle bakar.

Karşınızdaki kişi sizi istemediği sürece çevresinde sev beni diye dolanan hayvanlar gibi olursunuz, çok acı ama gerçek.
https://www.youtube.com/watch?v=mm1HgQbXFEE

(bkz: Rowan Atkinson)
Ona ulaşılmaz olduğunuzu belli edin.
okul kantininden hamburgeri alıp bir kez ısırıp sonra kızın göreceği yerden çöpe atmak.
neden hep erkekler kızları etkilemek için bir şeyler yapsın ki. neden kızlar erkekleri etkilemek için taktik aramıyor ki. doğa çok yanlış. yanlış ilerliyor. erkek hayvanlarda dişisini etkilemek için çeşitli kurlar yapıyor. herhalde ordan evrimleştik. bu kanun ordan kalıyor. etkilemek için bir şey yapmayın arkadaş. yapmacık oluyor. kendiniz olun. kasmayın. kızı etkilemek için şekilden şekle giriyorsunuz sonra o kızı elde edince şaaap sonsuza kadar devam ettiremiyorsun işte. orijinal şekline dönmek zorunda kalıyorsun. sonra kız senden soğuyor. etkilenecekse baştan kendi doğal halinize etkilensin ki elde ettikten sonra zorluk yaşamayın. ha ben sadece yatağa atacağım diyorsanız orasını bilemem. o işte piçlik oluyor. kızlarda piç erkeklerin peşinden koştuğuna göre tencere yuvarlanıp kapağını bulur.
Akepeli değilim diyebilirsiniz, hele de sivaslıyım derseniz anadolunun kapıları bile size açılacaktır.
aynı yerde 2 kez karşılaşmak.
gizem seven insan modunda takılmak.