bugün

hayat prensibi olabilecek soz.

david beckham'in bir kere giydigi ic camasirini bir daha giymemesi gibi dusunebilirsiniz. ya da bazi sehirler arasi yollar arasinda bulunan benzin istasyonu marketlerinin tuvaletindeki kullan at tamponlari gibi. bir erkekle ikinci bir kere sevismenin bana verebilecegi hicbir sey yoktur. yeni maceralara, yeni tenlere, yeni umutlara yelken acma vakti gelmistir.

sonucta dunyada erkekten bol birsey yok. bir tanesiyle tikilip kalmak aptalligin daniskasi.
(bkz: faişe)..
iyi maşallah,maşallah,maşallah,
Böyle devam et afferin sana
Çokta iyi oldu çokta güzel oldu böyle devam et.
erkek esirgeme kurumu.
"bamyadan patlıcana yolculuk" adlı kitabın konusudur.
Tabi insan güzel olunca böyle laflar edebiliyor. Çirkin kızlar derdine yansın. Yürü be doktor. Vacaynana kuvvet!
Sözlükte buna yetecek kadar erkek var diye biliyorum, kolay gellsin.
bir örnek verecek olursak; her çiçekten bal alan arıyı kendine düstur edinmiş yazar. bundan sonraki hayatından tekrara düşmeyecek kadar karşısına erkek çıkmasını temenni ediyorum.
Böylelerini çok dışlamayın böyleleri olsun ki millet düzgüne bilenmesin ya da daha farklı söyleyelim tanıdık gelecektir; böylelerini dışlayalımda millet bizi mi siksin. (bkz: süleyman Demirel)
Genellikle meslek olarak değil de ruh olarak orospu diye tabir ettiğimiz şerefsizlerin hayat felsefesi. inşallah bu fikirde olanların anası, bacısı rahim kanseri olur.
ama sen kevaşesin ve kevaşeler asla doymaz...
(bkz: benim değil mi vermiycem)
Akıllı kız beyanı.
(bkz: kaşar)
koca yürekli dr harleen arkandayız türk milleti olarak, pozisyon değişikliği istediğinde söylemn yeterli.
görsel
Benim desteklediğim cümledir.
Bu arada hanımefendiyle bir tanısıklığım olmadığından kendisiyle en kısa sürede tanışmak için sabırsızlanıyorum.Kips.
hayatın akışına karışmayan bir üst insan, bilge kadın düsturudur..

hayatı aynı hıyarı yalamaktan ibaret olanlar bu beyanata üzülmüştür..
bir sadakatsiz sözü.
boşa vakit harcamayan kızdır bütün erkekleri denedikten sonra en keko kimse onunla takılmaya başlar. Evleneni gördük.
Nasıl AiDS olunur ?
(bkz: nemfomani)
cok ciddi, carpici ve yerinde bir beyan.

baska erkekler varken neden bir tane erkege takilip kalayim ki ?
zaten erkekler kullan kullan at tipindeki yaratiklar.
baska turlu hic cekilmiyorlar.
bu sayede gayet mutluyum ve pozitifim.
darisi diger hemcinslerimin basina.
(bkz: paylaşım için teşekkürler)
Aferin kız çektin dikkatleri. adım gibi eminim ki burda kötülemeci entry atıp, nasıl yazılsam kıza acaba diye düşünüyor yazarların %60'ı.