bugün

Siz onu seversinir o sizin elinizi ısırmaya kalkar, pati falan atar. hiç hoş değil.
götünü yara sanmak.
sinsi sinsi sandalyenin altina gelip, tam bacaklarimin arasindan surtunerek gecerken ses cikarmasi.
bana yaptigi en buyuk serefsizlik bu. zaten korkuyorum. hem ciglik atmama hem de rezil olmama sebep oldu.
sevişirken gelip koltuk altına dil atan kedi tanıyorum ben.
eve başka bir kedi daha getirmesidir.
bir fareyle oynaması! bunu görenler olmuş, öldürmüyor öldürmekten beter ediyormuş! *
konuşmayı öğrettiğin muhabbet kuşunu parçalaması olabilir.
4 renge sahip tek yavruya sahip olmak. ulan gri bi sarmansın sen: sarı, beyaz, siyah ve gri renkte olan yavruyu meydana getirmek için kaç erkekle yattın?
Şu an yaptığı gibi akvaryuma sürekli el atmasıdır.
yolda giderken birden çöpün içinden çıkıp sizi korkutması.
O kadar seversiniz, beslersiniz gene de sizi tırmalar nankörler. Ama bazısı istemeden tırmalıyor. isteksiz yani. Benim yarı dumanım gibi. Takıntısı var galiba. Bazen oturuken ayaklarını kasıyor rahat durmuyor yerinde. Diğer duman da sokaklarda, şimdi beni tanıyor ama s*klemiyor. O kadar besledik seni şerefsiz.
hay sikeyim kedinizi dedirtebilir.
kumunu temizlemeyi unuttuğunuzda yatağınıza sıçması. başıma geldi müdür.
insanın gözünü çıkarması.
nankörlüktür lan daha naapsın
0-0 devam eden bir maçta sahaya girip oyunun durmasına neden olup. göztepemizi maçtan soğutup gol yenmesine sebep olmak.
Evde fare beslemesi.
besledik büyüttük deyusu sen arabanın içine gir, arka koltuğa bi güzel kakasını yap, sonrada ön koltuğa geç yat, sülalesi rahat zahir bi hava bi hava...
Salonun ortasına kusmak.
saracoğlunda sahaya dalıp ''semih nnaberr bak ben bile sahadayım sen nerdesin'' demesidir.
sevgilin ile buluşacağın gün seni tırmalaması.
Çöpün yanından geçerken birden fırlamıyor mu bu ibneler ne sövüyom o adrenalinle sülalesi değil bütün kedigiller aradan çıkıyo sanki önceden planlıyorlar da bütün gün benim çöpün önünden geçmemi bekliyor ibneler.
yeni tenizlenmis evin muhtelif yerlerine pislemesidir.ulan kumu neden koyuyoruz oraya biz,sus olsun diyemi.
"bi sürü ip" anlayışı... *

görsel
(bkz: kötü kedi şerafettin)