bugün

Kesin dilini yutmuştur.
kesin bir kaç dakika içinde bir şeyler olacaktır, hemen sığınaklara koşmak gerekir.
normal değildir, ne ararsınız bilmiyorum ama bu suskunluğun altında bir şey arayın!...
(bkz: tiktir dit demektir)
eğer bir kadın söylecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa kesin travestidir. yoksa kadının sustuğu nerde görülmüş lan?
normal bir durumdur.(bkz: sözlük bu kızlardan ne istiyorlar bir kendilerine baksalar)
sağır edici olabilir.
korkulacak durumdur, ya intikam planı yapıyor yada onu üzenler için strateji belirliyordur. ben bilirim
tehlikelidir hemen hediye alınması şarttır.
(bkz: hayal kurmak bedava)
dilsiz demiyeceğim. çünkü bir kadın dilsiz de olsa gözüyle konuşur yahut bir yerlere vurarak ses çıkarır.
susan kadın olsa olsa beyni olmayan kadın felandır.
hiç iyi değildir. terlik yeme ihtimaliniz vardır. annemden biliyorum.
rimel sürdüğü an gerçekleşendir.

şimdi o rimeli sürerken ağzı yuvarlak bir vaziyet alan insan nasıl konuşsun ki? zor iş, konuşmaz bir kadın ağzı yusyuvallakken.
(bkz: en iyi bilim kurgu dalında oscar kazanmış filmler)
tabi ki daha kötü şeylerin olacağına işarettir. birbirimizi kandırmayalım beyler. bir kadın susuyorsa biriktiriyordur, enerji topluyordur. o gün bir şey yapmaz, ama ya ertesi gün?

adamın biri ölmüş, oğlu hocanın yanına giderek babam cuma günü öldü, cennete gider değil mi hoca efendi demiş. hoca biraz düşünüp, senin baban hatırladığım kadarıyla içki içiyordu değil mi diye sormuş?
oğul: evet ama cuma günü öldü hocam, cennete gider değil mi?
hoca: zina da yapıyordu sanırım?
oğul: evet ama cuma günü öldü hocam, cuma bak?
hoca: kul hakkı yiyip insanlara kötü davranıyordu değil mi?
oğul: evet haklısın ama cuma günü öldü be hocam. ne olur durumu sence?

hoca dayanamayıp cevabı yapıştırmış..
- cuma günü dokunmazlar ama cumartesi günü anasını sikerler evladım.

o gün bir şey yapmaz ama ertesi gün.. düşünmek bile istemiyorum..
kabahattir. ne bu amk sussa bir çapanoğlu aranır konuşsa başka. ne sizin derdiniz denesi hede.
kötü şeyler düşünüyor demektir.
what i will make her by telling the truth which she hidden.*
fırtına öncesi sessizliktir.
yarrağı yediğinizin resmidir. ciddi ciddi.
Bir kadın konuşması en gerekli anda susuyorsa , vazgeçmiştir. Çünkü susmak kadın için kabullenmektir bir anlamda. Erkek 'artık sana söyleyecek söz bile bulamıyorum siktir git ulan' mayetinde susar , ağzından daha kötü şeyler çıkmasın diye de susar ancak kadın sustu mu kabullenmiştir olacakları. Tehlikeli bir susuştur bu.
bir kadının susması her şeyin bitmesidir.geri dönüşü olmayan bir bitiş yoluna girilmiştir.
yarrağı yiyeceğinizin resmidir.
tek bir ihtimali olan o da yemek yerken, ağzında lokma olması durumudur.
yaptığı işe, bulunduğu konuma göre değişir. ev hanımıdır, kocasından dayak yer susar. evlidir, kocasını aldatır susar. öyle "bir kadının susması" diye başlık atarak kadınların melek olduğunu veya patlamaya hazır bir volkan olduğu varsayımını çıkarmayalım.