bugün

kadına en çok yakışan burç akreptir sanırım. doğası gereği seksi olurlar.
kova burcudur.
muhteşem, akıllı ve empati kurabilen ancak özgürlüğünü herkesten çok seven bir kadın aranıyorsa kova burcu, sevgi dolu düşünceli bir kadın aranıyorsa boğa burcudur.
(bkz: balık burcu kadını)

"Sağa doğru uzayan sıraya girin. Ama lütfen hepiniz birden üşüşmeyin. Her erkeğe yetecek sayıda Balık Kadını bulunmayabilir. Ama bu, sırayı töreyi unutmanız için bir sebep değil ki! Sıranızı beklemek ve şansınızın yaver gitmesini dilemekten başka çareniz yok."
kesinlikle yay burcudur. neşelidir cıvıl cıvıldır sıkılmazsınız severse fena halde bağlanır değil insan erkek sineğe bile dönüp bakmaz.
Başak. Ötesi yok..
(bkz: balık)
(bkz: akrep)

bu ikisi gelsin şöyle.
boğa, akrep. kesinlikle bunlardır. bana göre tabii ki.
(bkz: kadın burcu)
(bkz: terazi burcu)
koç olmadığı kesin.

(evet dilim yandı)
su grubu burçları.

(bkz: yengeç)
(bkz: akrep)
(bkz: balık)
(bkz: ikizler burcu kadını)

edit: tamam tamam sustum
kadının burcu olmaz, her kadın şeytan burcudur.
balık o balık
oğlak burcudur tabiki de. *
Kadın ölür, cehenneme gider. Şeytan ayağa kalkar; ''Hoş geldin Üstadım'' . Kadınlık başlı başına bir burçtur zaten.
kova: onlardan çektiğimi şu hayatta kimseden çekmedim.
balık: alık olur. fazla duygusallık baş ağrıtır.
koç: boş egoları oluyor; ama koç erkekleri kadar çekilmez değiller.
boğa: kötünün iyisi ya da iyinin kötüsü bilemedim, tam ortalama burç işte. bi bu bi de yay, ne yararlarını ne de zararlarını gördüm.
ikizler: ikizler kadını adı üstünde iki yüzlüdür. bu arkandan iş çevirir anlamında değil ama (gerçi onu da yapar ya) genelde bunların iki, üç, dört, beş karakteri vardır; adamına göre karakterleri değişir. bunlar karakter değişikliklerini bilinçli yaparlar, kontrollü şeytandırlar. hürrem' in ikizler olduğundan şüpheleniyorum.
yengeç: yerim ben onu, şeker. duygusal falan, iyidir yengeçler.
aslan: bunlarda da ego var ama koç gibi altı boş değil. şişiniyorlarsa bi sebebi var, kendine güvenen kadınları severim. (ama boş balon koçları değil)
başak: zodyağın en silik burcu, benden uzak cehenneme direk olsunlar.
terazi: bunlarda da var çift karakterlilik ama bunların çiftliği ikizler gibi kontrollü değil. her gün bi başka olurlar, bi günleri bi günlerine uymaz. o yüzden onlar şeytan değil de dengesizlerdir. ama yine de terazi kadınında bir zekilik durumu görmüşümdür.
akrep: kaç. bu kadar net. akrep erkeğini kötülerler hep işte şöyle sex meraklısıdır, böyle uçkur düşkünüdür diye. tamam öyle ama akrep tek eşlidir, aldatmaz. bi de akrep duygusaldır, özellikle akrep erkeğinde gizli duygusallık vardır. akrep kadını duygusallığını akrep erkeğinden daha iyi kontrol eder, o yüzden de sinirlendi mi bir canavar olur. sinirlendirmem diyorsan iyi sevgili olur bundan; beraber dünyaya falan hükmedebilirsiniz, eğer sen de akrepsen tabi.
yay: bkz: boğa
oğlak: akrep' te dedim ya uçkur düşkünüdür falan diye, tamam oğlak da öyle. ama akrep sadıktır, tek eşlidir. oğlak' ta öyle bir şey de yok, sadık oğlak çok az gördüm. nefes alsın yeter' i bunlar için demişler sanırım. o yüzden oğlak' ın cinselliği akrep' inkinden daha kötüdür. sevgili değil de iyi fuck buddy olur oğlaklardan. bir de acayip hırslıdır, bu konuda akreplere benziyorlar. hürrem ikizler değilse oğlaktır.

bu bağlamda bir kadına yakışan en güzel burçlar yengeç, terazi, aslan ve akrep' tir. tabi bir ilişkiden bahsediyorsak. yoksa kova ve oğlak da kadının kendisi için güzel burçlardır.
(bkz: yay burcu kadını)
koç'tur. tutku isterseniz koç kadınına gidin.
(bkz: kova burcu kadını)
(bkz: buraya burçlarımızı yazıyoruz)
aslandır. biri de çıkıp dememiş ki aslan diye.
yükseleni oğlak olan bir terazidir.. çekim alanına bir girdinizmi, allah muhafaza..
ben teraziyim o nedenle tabi ki de terazidir.