bugün

Ne demek romeo ve juliet romeo intihar etmedi onu ben pıçakladım olm bizi karıştırmayın.
Boş beleş insan eylemi. Hadi eyv.
Bir kadın yada erkek için intihar etmek nedir? Cidden bakın hayatınızda karşılaşabileceğiniz en aptalca şey. Aşkmış. Len aşktan çok daha büyük sorunlar var. Hayat sizin için ne kadar toz pembe ya. Ah sevgilim terk etti ben bir öleyim. Basit mi bu kadar. Üzülürsün tabii, fakat intihar etmek biraz şov sanki. Şahsen ben üzülmem. Ergen misiniz nesiniz.
https://youtu.be/joG9L3I8FP8

(bkz: Ağıt)

Okan Bayülgen'in dehşet güzel okuduğu şiirdir. içerisinde bir kadın için ölmüş bir adam içerir.
hiç kimse için intihar edilmez. seni intihar konumuna getirmişse zaten 5 para etmezdir.
Ölenin arkasından konuşulmaz ama mallıktır.
aklınızi peynir ekmeklemi yediniz mübarek. hayat ne bir kadın nede bir erkek için son verilemeyecek değerli.
Kimse için ihtihar edilmemelidir. Hayat devam ediyor ve edecektir. Uğruna ihtihar ettiğiz kişi hayatına devam edecektir. Yapmayın.
(bkz: genç werther in acıları)
ergenlikten öte bir şey değildir. evet, ben de ergendim.

neyse ki bir halta yaramadı, hayat devam ediyor.
Facebook'tan canlı yayın da açıyorsa dadından yinmez.
Salaklık başka bir şey değil.

Yadırgamıyorum, o salaklığı herkes bir kere düşünmüştür. Ama bu düşünceyi eyleme dökmek; salaklıktan da öte ahmaklıktır.
Sözlüğün yaş sınırının artık tamamen düştüğünün belirtisi olan başlıktır . (bkz: ergen koktu)
aptallıktır, imansızlık belirtisidir. intihar edene cennetin haram olduğunu bilen şuurlu bir müslüman hangi dert hangi acı ile karşılaşısırsa karşılaşsın intihar etmez.
"hiç bir insan uğruna can verilmeye değmez.değse zaten can vermene izin vermez." diye bir paradoksu sizlerle paylaşıp gidiyorum.
iyi bk yediğini zannetmektir.

görsel
Kadının kendini tanrıça sanmasına sebep olacak eylemdir.
sanırım intihar için güzel bir neden kadın.

ah lotti!
(bkz: genç werther in acıları)
Salak eylemidir. Bir insan için intihar etmek ha! Hele de bir kadın için!! Evrenin bu en az gelişmiş, vajina harici en ufak bir özelliğe sahip olmayan varlıkları için intihar etmek ha!
Bir kadının erkek için intihar etmesi bence daha üzücüdür. Kızlar acaip varlıklar olsa da kıyamıyo insan.
sanırım intihar için en güzel nedenlerden biri kadın.
(bkz: ah lotti)
konu intihar gibi sıkıntılı bir konu olduğunda sebebinin küçümsenmemesi gerekir. çünkü zaten intihar edilen şey değildir konu, intihar edilen şeye yüklenen anlamlardır. takıntı hastalığına sahip insanların (ki bir çok tipi var bu hastalığın ama yüzeysel geçelim) tedavi edilmezlerse bir kadının onu terk edişi için değil uçlu kalemleri kırıldığı için bile intihar edebilirler.
Ölümsüz bir aşka sahip olmaktır. intihar etmeyin tabi ama bazı insanlar olmadan yaşasanız da zaten ölü gibi olursunuz. (bkz: anne) (bkz: baba) (bkz: ) ben hak veriyorum. Ben de yapabilirdim maalesef. Çünkü bu hayatın benim için anlamı sevgi. Ben sevgi için yaşıyorum. Ortada sevdiklerim yoksa benim için de bir mana yok.
aptallıktır onlar için yaşanmalı hayata dik durmak gerekir.
mantıksız eylemdir. hele ki türk kızı gibi ortadoğunun kezbanı içinse daha da mantıksızdır. şahsen intihar edecek olsam, beyaz tenli ve iri memeli bir rus kızından ayrıldığım için intihar ederdim, sümüklü naciye ''o benim kardeşim gibi'' dediği erkeğe verdiği için değil.