bugün

5-10 tl yi kafasına takmayacak bir adam .
Ayni muzik kafasinda olmak.
şöyle bi baktığında aklına sadece sevgin gelcek.ne sex ne başka bişi.sadece sarılma geçecek,ve dokunmak.tutkulu olmak gerek.ama ne sapıkca nede sığ olmamak gerek.
zekasını iyi yönde kullanıyor oluşu.
Nefretinide sevgisinide açık açık dile getiren, oyunla yalanla dolanla işi olmayandır.
hayvan sever olması.
Beni sevmesi.
Kendine güvenmesi.
Alçak gönüllü olması.
gerçekten iyi bir dinleyici olup yeri gelince derdini de sevincini de paylaşması.
Dürüst olması şüphesiz .
Düşünceli olması. Bayılıyorum böyle insanlara.
zeki olması.
Yalan söylememesi. Nefret ederim yalandan.
samimiyet, güven.
Samimi ve doğal olması.

insanlara elit görüncem diye şekil şukul yapmasına gerek yok.
beni anlayabilmesi.

(bkz: empati)
hoşgörü.
kibar olması, ince fikirli insanlar..
Fizikle ilgilenmesi.
gamsız olması, mezelere fazla dadanmaması.
bir insanda en sevdiğim şey, Kendisine verilen değerin farkında olması ve buna göre karşı tarafa doğru davranış sergilemesidir. Bu güzel özelliğe sahipse zaten o insanda iyi şeyler oluyor demektir. kişi ona verilen değerin farkında olmayıp karşıdaki insana saçma ve umursamaz tavırlarla davranıyorsa işte o zaman da en sevmediğim insan oluyor. Bu sefer de bu kişide bir şeyler ters gidiyor demektir.
Doğal olması, kalpten konuşması.
Yapamayacağı şeyler için yaparım dememesi.
tüm duyuların merkezi olmasına ragmen, acı hissetmeyen tek organa sahip olması. veyahut; vücuda alınmış olan şekerin %50'sini kullanan organa sahip olması. bir diğer deyişle; yaklaşık olarak %80 su, %10 yağ, %8 protein ve %2 ise karbonhidrat, tuz ve diğer minerallerden oluşan bir organa sahip olması.

yani;

(bkz: beyin)

beyin önemli!