bugün

Zaman zaman aklimi kurcalayan soru.

Arkadaslar bakin ben sevgilisi olan bir bayanim ve haliyle bir erkek bana yürüyorsa bunu bilip onlemimi almak isterim.

Ama iyice emin olmadan kimseyi de yürümekle itham etmek istemem. O yuzden simdi biz kızlara nasi yürüdüğünüzu anlatacaksiniz tek tek.
(bkz: senin korkmana gerek yok kanka).
Ne kadar mal insanlarsınız dedirten soru.

Şu zaman kadar muallakta kalan hiçbir ilişkim olmadı. Ya açık açık seks konuşmuşumdur, ya arkadaş olmuşumdur ya da sevgili. Nettir yani.
öncelikle gözünüzün görüyor olması lazım. gözünüz görüyorsa yürüyüp yürümediğini merak ettiğiniz erkeğe bir bakış atın. odaklanmanız gereken kısım belden aşağısıdır. eğer bacaklar ileri-geri gidiyor gibiyse veya çok açık bir şekilde hareket ettiğine şahit oluyorsanız o erkek yürüyordur. peki size yürüdüğünü nasıl anlarsınız? onu anlamak da gayet kolaydır. eğer o erkek bulunduğunuz konuma doğru yaklaşıyor yani sizin istikametinize geliyorsa size yürüyor demektir.
iki ayağının üzerinde duruyorken birini bir diğerinin önüne atmak suretiyle sana yaklaşıyorsa yürüyordur.

Edit: siktir lan herkes aynı espriyi yapmış. Üstelik ilk yapacak kadar hızlı da yazamamışm.
On numara soru.

Arkadaslar mal mal gelip ayni espriyi yapiyorsunuz hepiniz. Bocokloro konoldoyoso ikiki. Çok komiksiniz gerçekten cok güldük tamam.

Hadi şimdi adam gibi yazin.
Çocuk dövüş sporlarıyla uğraşıyordu bende bi ara judo yaptığımı söylemiştim senin dövüşmeye ihtiyacın yok bakarsan zaten karşındaki ölür demişti.

Sonra işte sevgilim oldu yürüyormuş meğer.

Daha sonrası mı swh keşke yürümeseymiş.
Bu durumu anlamayan normal zeka seviyesinde bir kadın olduğuna inanmıyorum. O yüzden durumu açıklamaya çalışmanın manası yok.
Sana yürüyorum derse bil ki yürüyordur.
Bir erkek olarak söylüyorum; sizi övüyorsak gözlerinize bazen bakıp dalıyorsak veya bazen göz göze gelmemek için sürekli hareket halindeysek emin olun size yürüyoruz.
Sevgilisi olupta bunu bir insanın anlayamayacak olması bu başlıktan daha trajikomik.
sohbet bittikten sonra yeni konu açıyorsa ya işi düşmüştür ya da yürüyordur.
(bkz: Venus bella) egosunu tatmin etti bariz belli gerisi boş dilerim muradına ermişsindir.
bazen, bazı insanların yürüyüp yürümediğini anlamak hakikaten zor oluyor. biraz daha açıklayıcı olursanız çok makbule geçer.
Ayaklarina bakarak.
Telefonu daha zeki birine verir misin?
kibar ve yardımseverdir. zaten bunu bütün kadınlar bir bakişta anlar. asılıyormu aşık mı nasıl anlarız derseniz o biraz zor.
adım atmasından.
(bkz: uyudun mu)
Adım atıyorsa senindir, atmıyorsa hiç senin olmamıştır.
iltifatlar eder, sürekli senden ve kendinden bahseder falan. Hep mesaj atar.
eğer yhaaa herkes bana yürüyor afrodit gibi kadınım .s .s diye sürekli düşünen bir cinsi sapık değilseniz muhtemelen o şüphelendiğiniz kişi size zaten yürüyordur. ama bazı kilit cümleler de var tabi.

kıyamam sana.
özletme kendini.
ya sen var ya şöylesin (kanka kelimesi geçmemeli)
sen gülümse yeter, yok bi şey istemiyorum sen bi kere gül yeter, mutlu ol yeter türevi cümleler.
sıkça ve anlamsız yazılan iyi geceler, günaydın naberler..

yukarıdakilerden en az üçü varsa yürüdüğünden şüphelenebilirsiniz. + bu kişi çok samimi oladuğunuz kankanız vs gibi bir şey olmamalı.

ama insanlar türlü türlü, yürümüyor da olabilir tabi. o ihtimal hep var. ya da ben mi yürümüşüm ya diye çirkefleşiyor şerefsizler. o yüzden adam gibi açılana kadar mal taklidi yapıyoruz kızlar.
görsel
tercihi doğru olan erkek harun abilere yürümez. teşekkürler.
el, kol, ayak, bacak, omuz, dirsek vb. herhangi bir organıyla fiziksel temas sağlamaya çalışıyorsa, hemen kaçın! çünkü yürüme eylemi bir sonraki seviyeye atlamıştır.