bugün

Çok görmüş geçirmiş hanım kızların bileceği yöntemlerdir.

(bkz: neden mizah)
(bkz: ben kaşarım demenin alternatif yolları)
türk erkeğiyse patlaktır. Konu kilit.
sevisirken heyecanlaniyorsa bakirdir net.
ilk sex yaptığınızda kuku gören masum köylü gibi kalmamışsa patlaktır.
Dibini koklayın (bkz: kavun) misali
Ocağa gidiyorsa patlaktır efendim. Hatta hamilelik testi yaptırmakta fayda var. sONUÇTA BiRBiRLERiNi SiKiYORLAR ORADA.
kendisine sorun. eğer öyleyse gururla söyler.
"Bazı" kızlardan farklı olarak erkeklere sordugunuzda yalansiz dolansiz cevap verirler.
Jantta gidiyorsa patlaktır.
Ne kadar şişirirseniz şişirin durduk yere havası iniyorsa,yüzeyine temas ettiğinizde elinize doğru hava üflüyorsa o erkek patlaktır.
şehir dışında okuyorsa onu çoktan dümdüz etmişlerdir zaten, siz de vurun geçin.
Ve kızlar da bunu isterler özgüvensiz çekingen erkeğe katlanamazlar kütür kütür götürmüş olmalı.
(bkz: mangalda kül bırakmamak)
tecrübesiz erkekler bana çok itici geliyor deyin patır patır dökülür.

saf olum bunlar, iki dakikada öttürürsünüz.
evlenme hayali kurduğumuz erkeğin daha önce beraberlik yaşayıp yaşamadığını öğrenmenin bizler için çok önemli olduğu malum.bu hususta bunu yüzde yüz olmasa da büyük ölçüde anlamak için öngörülen yöntemlerdir. 

Ben sorma taraftarıyım.
malum yerden kan gelmiyorsa temiz olduğunu düşündüğüm erkektir. Helalim diyerek alnından öpebilirsiniz.
Domalmandan başka yolu yok utanırsa bakirdir.
Besmelesiz dalarsa bakir değildir. Ama sonuçta senin patlayacağın kesin.
Su dolu legene oturtun kabarcıklar geliyorsa parlaktır gelmiyor patlamamistir. Böyleydi sanırım.
Sandalyeye oturduğunda ayakları yere değiyorsa.
Ayranı yoktur içmeye atla gider sıçmaya.
Paytak paytak yuruyorsa otururken hep bir tarafi havada kaliyorsa patlaktir.
gözlerinin içine bakıyorsa patlaktır, göğüs çatalını kesiyorsa evlenebilirsiniz.
yanındaki kezban karı sürekli

yok kocişle popiş keyfi, yok zort keyfi diye

fotolar yolluyorsa,

kesin patlaktır

zaten kezbanı bularak belasını bulmuş

acıyın ona.
efemine hareketler, canımlı cicimli kunelimtrak konuşmalar, hafif paytak yürüyüş, ibnelikler falan.
su dolu bir küvete sokun. ağzından üfleyin, suda baloncuklar çıkıyorsa, lıkır lıkır sesler geliyorsa patlaktır.
öpüşmeyi biliyorsa patlaktır, bilmiyorsa gerizekalıdır. siz her iki durumda da terkedin.