bugün

şaka olsun diye tırmığı yaprakların arasuna sakladığı andır.

cavit senin götüne koyem ben.
Vatan hainliği yaptığı andır.
masum rolü yapmaya çalıştığı an.

yapmayın beyler, yemeyelim birbirimizi. *
bir kıza sırf birlikte olabilmek için hissetmediği şeyleri söylediği andır.
Elalemin karısına kızına yan gözle baktığı an.
kız arkadaşına laf atılıyorken duymazdan geldiği andır.
kadınların götüne baktığı andır.
erkeğin cenebat cenabet gezdiği her andır.
Bir erkeğin en orospu çocuğu olduğu an kız arkadaşı varken başka kızlara asılmasıdır. insaf be kardeşim, birden fazla kızla birlikte olmayın artık. Bizi de düşünün. Kaç senedir sağ ele muhtaç kaldık. Hamile kalmasından şüphe ediyorum. Bize de kız bırakın.
cinsel tecavüz, cinsel taciz, cinsel faydalanma, sübyancılık, fordçuluk, milletin karısına bacısına yan gözle bakıp kendininkileri hesaba katmaması. cinsiyetimden utanıyorum bazen bu tür orospu çocuklarını gördükçe.
Seri artılanmak istemeyen yazarı
Onca hareketler etmesine rağmen
Kapalı olarak sürekli artıladığı andır.
Ne kadar yüzsüz insanlar var bu sözlükte.
Karısını dövdüğü andır.
ayrılırken adam gibi gitmeyi bilmeyip o çok sevdiği sevgilisine ana avrat küfrettiği an.
sevgilisini/karısını dövdüğü an.
tecavüzü kadına hak gördüğü an.
sadece erkekliğe değil insanlığa yakışmayacak herhangi bir hareketi yaptığı anlardır. elbette listenin en başında daha önce defalarca yazıldığı gibi karşı cinsten sevdiği insanlara zarar verdiği, aldattığı, şiddet uyguladığı anlardır. hiç bir erkek kendisine karşılık veremeyecek, kendisini savunamayacak hiç bir canlıya kötülük yapmamalı, erkek dediğimiz cinsin tek özelliği fazlalık organları olmamalı.

işin bir başka boyutu başlığın kendisi karşı cinse ( kadınlara ) karşı negatif ifade içeriyor aslında buradan düzeltmek lazım bazı şeyleri..
Annesi kötü yollara düştüğü andır.
Arkadaşlarının karısına kızına o biçim baktığı andır.
Yalana sığındığı an.
her anıdır.
ibneliğini ücrete tabi tuttuğu andır.
üzerine yakışanı giymediği an.
kadınını aldattığı an..
beden değilde ruhunu sattığı andır.
bir kadını üzmektir.
Kadin yada erkek fark etmeksizin bir insan oglunun en orospu cocugu oldugu an karsisindakini dogruyu bilmiyor diye enayi yerine koyup yalan soymemektir. Ufak tefek ceviz kabugunu doldurmayacak yalanlardan bahsetmiyorum ama agir yalanlar vardir.
orospunun birinden doğduğu an.

mesela erkeklere nefret kusanlar doğdukları anda anneleri sebebiyle bu ünvanı kazandılar.