bugün

agladigi andir. ama it gibi etrafa saldirmadan bagirmadan sadece aglicak.
anne sevgisini aldığı her andır. anne sevgisiyle büyümüş bir erkek kesinlikle özünde iyidir. tabi bence.
güldüren andır. yoktur öyle bir an.

masumiyete gerek duymayacak şekilde yetiştirilir erkekler. çükleri meydanda olmalı , kızları ellerinde oynatmalı , dikip atmalı , erkeksi olmalı , yeri geldi mi kanun, norm çiğnemeli , e erkek ya sonuçta. el üstünde her hatası alkışlanan , kutlanan birey nasıl masum olsun. hele ki kızlara verip vermemek ekseninde bakanlarsa bunlar. göt am memeden ibaret olarak görenlerse bunlar. masumiyet falan yoktur. hep bi art niyet hep bi ihtiyaç gideriş çabası vardır.
Ayrılıktan pişman olup kapıya dayandığı andır.
sevdiği kadını bakın sevdiği ! bile bile aldatmasından sonra eve yada ilk görüşmeye süt dökmüş kedi gibi geldiği andır.
http://www.haber50.com/images/news/64049.jpg

birden fazla erkeğin en masum olduğu an kadar heyecanlı değildir.
mutfak önlüğünü giydikten sonraki andır.
Kadının beline sarıldığı andır.
bir şey için çare aradığı andır.
annesiyle birlikte ev için alışveriş yaptığı andır. en güzel kadın bile ilgisini çekmez. düşündüğü tek şey; fiyat-performans oranıdır.
Ereksiyon sonrasıdır.

Pamuk Gibi oluyoruz.
namazda secdeye vardığı hal.
bir insanı öldürdükten sonraki andır efendim.
Kesinlikle ağladığı andır. bağıra çağıra değil yüzünü gizleyerek, hıçkırarak ağlıyorsa bir erkek o anda ondan daha masum herhangi bir insan yoktur yeryüzünde.
ana rahmine düştüğü an. sonrası yalan.
Berber saçı kesmeden önce fısfısla saçları ıslattığı ve tarakla öne taradığı andır.

(bkz: kendimden biliyorum)
tanımadığı küçük bir çocuğu severken yada onunla oyun oynarken ki an.
masal anlattırdığın an.
31den sonraki ilk 30 dakika.
Kızının üstüne titrediği an. Kızını çok ayrı tutan babalara hayranım. Belki de bir erkek bu kadar masum olabilirdi, olur idi eğer istese..
sana aşığım deyip bunu gerçekten hissettiği andır. Masum olduğu kadar savunmasızdır da o an. Bi hata edip yanlış kişiye aşık olduysa da ömrünün acısını yaşayacaktır Ama ben sana aşık değilim cevabıyla.
annesinin elini öperkenki an.
aşık olduğu kadına evlenme teklifi ettiği an.
grip olduğu ve ateşi çıktığı an. kedi gibi sev.
uykudan uyandıktan sonraki ilk 10 dakikadır.

(bkz: kendinden bilmek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar