bugün

fazla söze gerek yok, BMW i8. geri kalan her şey için parmağınızı şıklatmanız yeter.
efendilik.
efendilik.
efendilik.
hani su hepinizde olmayan, adamlik gerektiren.
daha once bunu yazdigimda eksilenmisim nedense birilerini uzmus galiba. ama gercek bu. en yakisan sey arabayla parayla olacak seyler degil.
görsel
fiziksel olarak uzun saçtır; karakter olarak yakışan şey de ataerkil pisliklerden olmaması, medeniyetli olmasıdır.
Para , yakısıklilik , para , kas ,para , durustluk ,para ve bide para . iyi günler
Değerlendiren gözlere göre değişkenlik göstermektedir.Saç olur,kaş olur,efendilik olur ya da herhangi bir uzvu olur..Sana göresi,bana göresi olan bir konu yani.
Adamlik.
emporio armani. bir de elit bir yol bisikleti.
Comertlik, özü sözü bir olmak, mertlik, çapkınlık, espri.
Adamlık lan işte.
Ötesi berisi yok.

Öyle lafta değil "ben adam gibi adamım kızım" diyen birçoğundan çok daha adamım çünkü.

Merhametli olacak, gerekirse sokacaksın kafanı kolunun altına, sırnaşacaksın.

Fazlası değil bu ikisi kafi.

Şimdi çıkar birileri 'siz sanki çok kadınsınız da!' Diyiverir.

işte sizin gibi sadece "erkek" olanları yazı boyunca tenzi ettim anacım.
bütün kızların ağır olmalı, efendi olmalı gibi maddeler girdiği ama gerçek hayatta nerede piç var peşinden koştuğu gerçeği düşünüldüğünde erkekler tarafından okunup ciddiye alınmayacak "şeylerin" oluşturduğu listedir.
görsel
Damarlı kola ,güzel bir saat.
top ayağıma , kızlar yanıma yakışmıyor. arz ederim.
Evlenmek. *
Edep, ahlak.
Bir erkeğe en çok yakışan şey :
iffetli olup kimsenin karısına kızına bakmamak. Gözünü haramdan sakınmak. Her çiçekten bal almak yerine tek bir güle aşık olmak ve adam gibi sevgisine de sahip çıkmaktır.
bir erkek olarak susmasıdır.
Sakal. Net.
Ağır başlılık , hafif bir tebessümm:
Adamlık...
beşiktaşlı olması ve gömlek giymesi.
bunlar varsa gerekli niteliklere sahiptir.
bütün içtenliğime söylüyorum yarraktır.

iki anlamıylada.

birincisini ayna karşısından biliyorum ikincisini kadınlara genellikle pek yakışmamasından.
görsel
Damatlıktır.
Gülümsemesidir.