bugün

Boş konuşuyo olması.
çıkarcı tavırları.
gizemli adam rolleri,ulaşamamak.
Agizdan çikan tukuruk kendimden soguyorum o an.
Kendini çok akıllı sanıyordur, soğursun.
Haddinden fazla yılışıktır, soğursun.
Kabadır, soğursun.
Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmez, soğursun.
Güvensizdir, soğursun.
Pistir, soğursun.
ısrarcıdır, soğursun.
Adam olmaması mesela.
Çiğköfte sevmemesi.
Boş konuşması, yılışık olması, eski sevgilileri ve giyimi.
1-egotist olması.

hayatın da hiç reddedilmek ne demek bilmeyen erkeğin takındığı tavırdır. sen hiç reddedilmedin heralde deyince de hayır diye ukala ukala cevap verir.

2-sizi salak yerine koyması.

böle bir boklar yiyen erkeğin karşında ki insanı salak yerine koymasıdır. unutmayın ki hiç bir kız yutmaz beyler. doğru zaman için salağa yatıp veri biriktirir.

3-yalan söylemesi

erkeğin yalan söyleme durumudur. gelseniz bizlere ben bir boklar yedim diye anlatsanız bir şey demeyiz aslın da ama böle kıvranıyorsunuz ya direk soğuma sebebi.

4-yapma etme gitme giyme konuşma demesi. ya da gereksiz kıskançlık.

erkeğin saçma sapan olmayacak durum da bile beş dakikalık mesafe dahil herşeyden haber istemesi ya da sizi kısıtlama durumudur.
lise de değiliz. herkes nasıl davranması gerektiğini biliyor.

5-ilişki de cinselliği her seferin de ön plana çıkarması.

her lafınızdan nem kapıp her durumdan fırsat yaratma işidir. direk soğuma sebebi net.
Sadık olamamasıdır.
Başlık bir insandan soğuma nedenleri olarak açılmalıydı, zira kadından da erkekten de soğuma nedenleri benzer maddelere sahiptir.
Örneğin bir erkekten yalan söylediği için soğuyorsanız, bir kadından da soğumanız gerekir. Aksi halde sizde bir takım anormallikler mevcuttur. Teşekkürler.
Kadınlara olan zaafı soğutur.
Adam gibi adam değilse sogunur...
Adam gibi adamı kim kaybetmiş ki biz bulalım be sözlük...
çok konuşması ve çok konuşması, sonra çok konuşması bir de çok konuşması.
Ter ve sigara kokusu.
Konuşmayı bilmeyen erkekler.*
Sürekli olarak küfür etmesi.
Kültürsüz, bilgisiz olması.
aslında kaslı veya zengin olmamasıdır.
geriye kalan her şey bir şekilde görmezden gelinir zaten.
bakımsız olması. erkek familyasının nadide türü olan türk erkeklerinin bi' diş fırçalamayı bile ekstra bakım olarak görmesi yüzünden oluşan durum. ama onlara sorsanız benim sevgilim, eşim bakımlı olmalı derler. eee sende bi' icraat yok, o ne olacak ? bak yine sinirlendim...
Trip atması ve devamlı cinsellikten bahsetmesi, annesini sozunden cikmaması.
Ben am üstünde göt sikerim triplerine girmesidir kesinlikle. Sorsan hepsi sikişgen yaratıklar amk.
Üstad diye konuşmaları.
Hepsinin mafya ve zengin tanıdıklarının olması
Kitap okumamaları ve kadınları aşağılamaları
tesbihle sigara paketi ve araba kontağı ile dolaşmaları.
kodon dodoğon... diye başlayan herhangi bir cümle kurması.
Erkeğin kıvırarak yürümesi, ne istediğini bilmemesi, ergen gibi davranması, cool olayım derken hepten hissiz kalıp hiçbir şeyden zevk almaması, kabadayı olması, kibar ve medeni olamaması, ben erkeğim yaparım zihniyeti, çevresinde hep kızlar olması üstelik onlara yavşak yavşak davranması ve açıkfikirli olamaması yeterli bir sebeptir.
Yalan söylemesi, umursamaz oluşu.