bugün

ilişkide beklediği kadın modeli ile arkadaş seçerken kullandığı kadın modelinin birbirinden çok farklı olması.
rakı adabının olmaması.

Birayı alkolden saymasi.
kızları görünce hacivat gibi hareketler yapıyorsa soğutur zannımca.
Kaynaklara ulaşımının ve statüsünün kadının hak ettiğini düşündüğünden aşağı olması.

Kaynaklara ulaşabiliyorsan, çocuklarına bakabiliyor ve kadına sınıf atlatabiliyorsan hiç birinin önemi yoktur.

Basit bir evrimsel gerçektir bundan dolayı kimseyi suçlamamak gerekir. sen kadın seçerken bu bana çocuk
doğurabilir mi diye memesine götüne bakıyorsun. daha gelişkin bir bireysen çocuğumu eğitebilir mi diye zeka ve eğitimine bakıyorsun.

Yaşam sadece kendini var etmeye çalışır. Senin aşık olman da bununla ilgili. Kaynaklara ulaşan dişiyi kapar. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar.
Erkek olması.
Hiçbir konuda akıl yürütememesi, aptal olması, saygıyı kavrayamamış olması. Kötü giyinmesi, diş fırçalamaması, mütevazi olmaması, kendini havalı zannetmesi, sürekli kendini övmesi, sürekli bir düşkünlük halinde olması, bayağılık.
kendini çok zeki sanıp, diğerlerini salak sanması.
- bin ciddi ilişki dişinmiyirim.

sen düşünebiliyor musun orospu evladı?
aşırı samimi yavşakça hareketler
anlamıyorum nerden bu samimiyet ?
Yani hülasa edecek olursak; gözünün üstünde kaş olması.
kombiyi kapatması. fakir cimri pislik.
Küfürlü konuşması.
eşcinsel olması. rahatsız eder beni.
Ağzı açık yemek yemesi.
Her kadının ona asıldığına inanması.
Her kadınla sevgili olabileceğini düşünmesi.
Göt kadar boyu ile gereksiz öz güvene sahip olması.
referandumda evet oyu verecek olması.
Önüne gelen her insanı eleştirmesi. O öyle bu böyle. Tabi böyle olmayanları var üstüne alınması gerekenler kendilerini tanır.
iki, üç, çok yüzlü olması.
Kaçan kovalanır meselesini abartmasıdır.Beyler , her kaçan kız kovalanmak istemiyordur lütfen bunu anlayın.istemiyorum diyorsa cidden istemiyor olabilir.Gereksiz ısrar hızla soğutur.Dikkat edelim.
başka bir erkekten hoşlanması.

not : erkeğim.
yalnız kalma nedenleridir.

edit: anlamadı bazı yazarlar. belirtmek istediğim şey böyle bir başlığa böyle entry girersen kız senden soğur lan.
nedenleri boşverin, sesimi duysa ürker zaten. bir şarkı söyleyeyim mi ne dersiniz? du bir dakka.
Kotu kokmasi
Dis fircalamamasi
Kari kizdan baska bir sey konusamamasi
Gevşeklik
Instagramda butun mankenleri takip etmesi (lan zaten ulasamican onlara ne diye hepsini takip edip taliplerini kendinden sogutuyorsun)
Gibi nedenlerdir. Kiyagim olsun. Swh.

Bir cesit sebeplerdir.
tek neden dişlerini fırçalamaması olabilir ve hatta bütün doğmuş olan problemlerinde anası bu olabilir.
deli gibi ilgi gösteren erkekler abi çok fazla ilgi gösterip ilgiyle boğmanız bi kızı çok sevdiğinizi değil abazanlığınızı gösterir ne o öyle hiç kız görmemiş gibi en nefret ettiğim tiplerdir
ha bi de üstünde ne var uyudun mu gibi mesajlar atan tipler.
(bkz: yalan)
(bkz: tutarsız davranış)
(bkz: cimrilik)