bugün

Eğer 2 arkadaş birbirine karşı dürüst olursa olabilir . Ama yaratılış ve hormonlar sayesinde bu arkadaşlık hoşlanmayla başlayan aşk süreci içerisine girecektir .

(bkz: Kanka ayağına yatıp sana aşık oldum diyen erkek) .
olamaz. Şahsen Ben arkadaşlarımı sikmeyi düşlerim hep. Tenlerimizin temas ettiği anları düşünüp otuz bir çekerim akpli olduğum için olabilir. Keşke biz de solcular gibi hayatımızı yaşayabilsek de sapkın düşüncelere sahip olmasak. Not: osbirden sonra tövbe ederim ve günahları affolunur. Günahkar diilim yani.
olabilir. fakat ya erkek yakışıklı kız çirkin, ya da kız güzel erkek çirkin olmalıdır. aksi taktirde gönül bu uslu durmaz.
olabilemez. *
aklın s.kınde degılse olabılen durumdur.
kesinlikle olabilir.
böyle birşey olmasaydı evlilikler olmazdı.
insan doğası gereği ancak -mış gibi olur.
iki erkegin arkadaslıgından daha iyi arkadaslık bile olabilir, araya sekste girer. Yeterki dengede tutabilelim. Zamaninda vardi bir kız arkadasım suanki bütün erkek arkadaşlarımdan iyiydi. Araya seks girince dengeleyemedik, gitti en sevdiğim arkadaşım.
Düşük bir ihtimaldir. erkek milleti olarak aklımız sikimizde olduğu için arada bir yatağa atma ihtimalini düşünürüz ne yazıkki.
(bkz: arkadaş arkadaşı siker mi lan)
ikisi de ergen değilse olabilme ihtimali çok yuksek. Biri bile ergense imkansiza yakin.
kızlar açısından bakıldığında olabilir, erkekler açısından çok zor. Çünkü erkekler genelde bu kuralı bozar.
olmuyor. denedim ama hiç birinde olmadı.
erkek çok çirkinse olabilir aksi mümkün değil.
Gayet de olur efendim. Kedini bilmek ve karşındakinin samimiyetini bilmek yeterlidir bunun için.
arkadaş tabiki olunabilir ama dost kesinlikle olunamaz. yani siz kız kıza dertleşir içersiniz ama kanka çok aşıktım yaaaaa dersiniz dostunuzun bacağında yatarsınız sarılır ağlarsınız ama bunu bir erkekle yaptığınızda... yani işte anladınız. *
kendine güvenip kaptırmazsan eğer gerisi zor değil olabilir elbette.
http://www.youtube.com/watch?v=ScRS9LumQ1Q
kızların %99 unun evet
erkeklerin %99 unun hayır diye cevapladığı soru.
ulan daha bir at ile bir eşşek arkadaş olamayıp katır dünyaya getiriyorsa, diğeri zor be kardeşim.
olması çok zor fakat olursa da çok sağlam olur.
8 senedir kardeşim gibi olan arkadaşım vardır. burdan ona selam gönderiyorum. *
olabilir. biraz özveri biraz güven.
olamaz. günah.
erkek kızdan kısaysa ya da kız erkekten şişkoysa oluyor.
tek ihtimal vardır o da kız çok çirkinse olabilir. diğer şekilde mutlaka bir yerden patlak verir.
insanların üremesi için verilen bu ''hayvanca dürtü'' varken zor. işin sonu, alkol falan derken bağlanıyor oraya, maksat ''üremek'' yanlış olmasın ağalar.