bugün

şikayet: bir polis kadin sabahtan beri kerem bursin i yalayip yuttu. ben bile etkilendim yani o kadar. hatta az daha overse gidip adamin önüne domalcam. abi yemin ederim midem bulandi. namusum söz konusu, lütfen gereği yapilsin
moderator
etkilenmek istemiyorsanız yazarı donuz butonundan engelleyebilirsiniz.
(12.01.2014 23:11)
rs ne ayol
ben engellerim, sen engellersin de ya eski tasarimi kullanan acilmamis gül goncasi yazarlar ne yapsin? :(
(12.01.2014 23:18)
moderator
biraz sabretsinler, eski tasarıma da donuz eklenecek.
(12.01.2014 23:22)
rs ne ayol
kestane cizilince yerine yenisi gelmiyo ama
(12.01.2014 23:29)
moderator
sizin dışınızda bize böyle bir şikayet gelmedi. sizi kurtardık en azından.
(13.01.2014 00:13)
rs ne ayol
belki söylemeye utaniyolardir.
(13.01.2014 05:55)
moderator
utangaç insanlar kaybetmeye mahkumdur.
(13.01.2014 10:55)
rs ne ayol
yazarların namusu sizin için bu kadar mı önemsiz yani?! oh ne ala kestir at. bi kaç sene sonra da patlak diye ev bark açmassın
(13.01.2014 13:53)
şikayeti kapat             mesaj ekle             sil
üye: yumurta topuk sivri burun
tarih: 10.12.2013 17:10
durumu: kapali - kapatildi.
şikayet: hayır olsun 20 gün yeni bitti daha 1 hafta dayanamadınız?
moderatorsürekli benzer konularda entry ve başlıklar. cezanız yedi gün.
(10.12.2013 17:24)
yumurta topuk sivri burunörnek verebilir misiniz gerçekten çok merak ettim?
(10.12.2013 17:35)
moderatorson 25 entrynizdeki sözlük içi entrylere göz atın.
(10.12.2013 17:39)
yumurta topuk sivri burunanladım şimdi hepsini harfiyen hatırlıyorum zaten. çok haklısınız. vaktinizi almakta istemiyorum ama küfüre kaç gün ceza veriyorsunuz? 7 gün çok geldi de.
(10.12.2013 17:46)
moderatorvarsayım üzerine bir şey söyleyemeyiz. önceki çaylaklıklar ve edilen küfre göre süre değişir.
(10.12.2013 20:19)
yumurta topuk sivri burunöyle mi?? varsayımlar üzerine yorum yapamayan bir mod.

sayın mod cinsiyetinizi bilemem ben orta yaşlarda bir erkeğim..beyin fırtınası dönenen, entellektüel seviyenin tavan yaptığı tez antitez başlıkların ve cevapların havada uçuştuğu kaliteli sözlüğünüzün seviyesinde olamadığım için sizden çok özür dilerim.

benzer konularda başlık giren ucube lafı nı bilmez kendini bilmez bir yazar olarak tek diyebileceğim şudur ki ben birine küfür ettiğim için önceden 7 gün aldım. evet sinirlendim haklıydım. ettiğim içinde asla pişman değilim..

şimdi gelelim bu son cezama evet benzer konularda entry girdiğimi inkar etmiyorum.
formata aykırı olduğu içinde verdiğiniz ceza beni üzüyor ama sayenizde bu işten bir ders alıyorum.

ama beni bu nedenle gammazlayan gammazın ta amına koyayım.

beni gammazlayan o pezevenk yada o orospu her kim ise onun eveliyatını sikeyim ben.

size karşı ayıp ettiysem beni mazur görün çünkü çıldırmam da ki en büyük sebep sizsiniz.

size kolay diyor hayırlı geceler diliyorum.

gammaz benim canımdır.
Yaşanmış da unutulamamış, hayatının yönünü değiştiren, bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını bildiğin olaylardır..
ben: neden çaylak oldum?
mod: ne biliyim aq zalın ibneliği.
görsel
no: #84010
üye: tenya
tarih: 05.02.2014 00:15
şikayet: 3 gündür aynı entryi okuyorum. ama hala çözemedim. (#888064) yazar burda ne anlatmak istemiştir.(online olmadığı için kendisine de soramıyorum)

moderator: valla biz de anlamadık :(

hakkaten biri şu entryi (#888064) anladıysa bi ulaşsın.
görsel

Lan ya ahaha..
http://galeri.uludagsozlu...l%C4%B1klar%C4%B1-602501/
no: #84476

üye: markasiz

tarih: 17.02.2014 23:42

şikayet: "xxx" ve "yyy" sanırım aynı kişiler. yani tam da emin değilim ama ipleri bi incelenebilir.

moderator
ip'ler incelendi. ancak bahsettiğiniz gibi bir fake hesap durumu bulunmuyor.

(17.02.2014 23:53)

aradan zaman geçer "xxx" ve "yyy" bir arkadaşım tarafından şikayet edilir ve iki hesap da biri silinir, diğeri çaylak edilir. sonra:

markasiz:

ben zamanında demiştim. dinlemediniz. "inanılmaz karizmatik yazar arkadaşım" diyince dinlediniz. adamı çaylak yapıp sildiniz. en çok beni dinleyin olm. :(

(04.03.2014 14:49)

moderator: dinleriz.

(04.03.2014 17:42)

ahahah * seviyorum seni *
no: #84212
üye: rock is my life style
tarih: 09.02.2014 18:28
şikayet: 14 şubatta işi olmayan dişi bir moderatorumuz/uuserimiz varsa bildirebilirmisiniz ?
moderatorhepimizin planı var.
(09.02.2014 20:56)
rock is my life styledönebiliriz eldeki imkanları. 1-2 saat kafi bana.
(09.02.2014 21:37)
moderatorteşekkür ederiz, ilgilenmiyoruz.
(10.02.2014 00:23)
bir derdim var > #85725 nolu şikayet
no: #85725
üye: asi horoz
tarih: 24.03.2014 15:40
şikayet: iyi günler efenim. en derin sevgi dileklerimi ileterek mevzuya giriş yapmayı uygun görüyorum musaadenizle.
efenim son zamanlarda aklımı ziyadesiyle meşgul eden bir husus gark oldu. bu coşma olayı var ya hani yazarları çılgın sular misali, azgın boğalar timsali simgeleyen ve yazarlık sıfatının önüne coşkun sıfatı ekleyen. hah işte efenim. ben bu olayın aslını aşırı derecede merak eylemekteyim.
yani kısaca, "yazar bu entry'sinde coşmuş" derken bu coşma kriterleri neye göre belirleniyor? eğer ki yardımcı olur sorumu cevaplarsanız minnettar kalırım.
moderator (bkz: yazar bu entry sinde coşmuş/#7479019)
(24.03.2014 22:10)
asi horoz e benim o kriterlere uygun olan milyonlarca entrym var. en azından ben öyle düşünüyorum. ama coşmuşum sadece bi tane var. bi düzensizlik olduğunu düşünüyorum.
(25.03.2014 07:46)
moderator coşsaydı listede çıkardı sayın yazar.
(25.03.2014 18:29)
asi horoz aklımı kurcalayan son bir soru..
başlık açarken ve bkz verirken neden noktalama işaretlerini kullanamıyoruz. çağımız teknolojisine aykırı değil mi bu durum? ayrıca nick alırken neden türkçe karakter sınırlaması var ve babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
(25.03.2014 18:42)
moderator sözlük açıldığında noktalama işareti koyulmaması yönünde karar verilmiş. aslında bunu değiştirmek zall'ın yarım saatini almaz. ancak değiştirildiği takdirde geride kalan yıllarda açılan başlıkları da düzeltmek gerekecek. çok karışıklık olacak. bundan dolayı zall değişiklik yapmıyor.

aynı şey nicklerdeki türkçe karakterler için de geçerli.
(25.03.2014 23:44)
asi horoz bi nevi üşengeçlik yni. aslında koskoca sözlük için şuncağız olay zor olmamalı. yo dostum yo, olmamalı...
(25.03.2014 23:46)
moderator aslında bize kalsa sorun yok. zamanla düzeltilir. ama zall ikna olmuyor.
(25.03.2014 23:51)
asi horoz biz de konuşsak zall'a. bizi zallamaz heralde. aracı olsanya sayın mod. biz de bi el atak şu duruma..
(26.03.2014 00:01)
moderator biz kaç kere konuştuk ama razı olmadı.
(26.03.2014 00:05)
asi horoz kaçırsak nasıl olur?
(26.03.2014 00:08)
moderator darbe mi yapsak?
(26.03.2014 00:30)
asi horoz o zaman zall'a bi muhtıra çekmenin vakti geldi de geçiyor.. bak çok kızdım şimdi ülkücüyüm ama devrimci militarist ruhum kabardı...
(26.03.2014 06:43)
moderator siz muhtıra çekin sayın yazar. biz uzaktan izlemeyi tercih ediyoruz.
(26.03.2014 09:58)
asi horoz kusura bakmayın ama nisangaha siz de girdiniz o zaman sayın mod. bir gece ansızın görüşmek dileğiyle.
(26.03.2014 10:05)
moderator görüşürüz sayın yazar.
(26.03.2014 20:17)
no: #86105
üye: nickalti dilencisi
tarih: 03.04.2014 20:35
durumu: kapali kapatildi.
şikayet:
sayın moderatör, boğularak ölmeyi mi tercih edersiniz yoksa yanarak ölmeyi mi ? fakat şöyle bir şey var; boğulduğunuz zaman elinizi ve kolunuzu kesilmiş olacak. yani elsiz ve kolsuz boğulacaksınız. yanarak ölme şekli ise şöyle; üzerinize benzin döküp, yüzüne çakmak açılıp atılacak ve siz cayır cayır yanacaksınız. evet, hangisi ?

moderator: ecelimizle ölsek sayın yazar?
(03.04.2014 20:58)

nickalti dilencisi: öyle bir hakkınız da var. ama ecelinizle ölmeyi tercih ederseniz anne ve babanızın canına kıyacaklar. yani 3 tercihiniz var ? birini seçin.
(04.04.2014 21:21)

moderator: boğulalım biz en iyisi.
möd'leri sevmek için ayrı bir sebep. iyi çocuklar aslında da çevreleri kötü...

görsel
görsel
no: #87829
üye: samsunsam55
tarih: 15.05.2014 15:10
durumu: kapali kapatildi.
şikayet:
değerli arkadaşlar;

günün anlam ve önemini anlatan o zeka ötesi soruyu soruyorum.
"neden çaylak yapıldım?"
moderator: samsunsam55 selamlar,

#23811554 nolu entryniz size çaylaklık kapısını araladı.
teşekkürler

(15.05.2014 15:14)
samsunsam55

(bkz: murat gilin dami)
(bkz: ananin amı) bu entry'den dolayımı.

neyse sağlık olsun... sorması ayıp kaç gün çaylak oldum. yani siz bu değerli yazar dostunuza kaç günü reva gördünüz ulu moderasyon...

(15.05.2014 15:22)
moderator: size layık değil ama, 2 gün.
no: #88063
üye: kukla

kukla: merhaba, küçük bi sorunum var. aslında şu an küçük. birazdan büyüyeceğine çok eminim. yardımcı olur musunuz?

moderatör: sayın kukla, imalı konuşmayın ve sorununuzu söyleyin.

kukla: bi kıpırdamalar olmaya başladı bile.

moderatör bizde de olmaya başladı. her an elimiz çaylak butonuna gidebilir.

kukla: şu an format ihlali yapmıyorum ki, dertleşiyorum sadece. sorunuma el atar mısınız?

moderatör: sorunu söyleyiniz.

kukla : söylicem ama fazla sıkmayacaksınız.

moderatör: keşke hep sıksak sizi. istediğimiz her zaman sıkabilsek .

kukla : ooo siz de kelime oyunu yapıyorsunuz.

moderatör: siz başlattiniz.

kukla : july sensin dimi bu.

moderatör: july den başkasına sıktırmıyo musunuz.

kukla: tamam lan, bokunu çıkarma.

moderatör: yok bokunu çıkarmayız. işimizi temiz yaparız biz.

kukla : lan tamam demim, olmuyo böyle.

moderatör : peki madem, hoşunuza giden şekli söyleyin ona göre davranalım.

kukla: buraya gelmedim farzet reis. allah belanı versin her kimsen.

moderatör : biz çoktan geldik bile sayın kukla. zor oldu ama iyi oldu.

kukla : ne dedin lan sen.

kapalı-kapatıldı.

kukla: ne dedin dedim lan

moderatör : kapattık dedik sayın kukla. itiraf et ama iyi kapattık.

kukla: allah belanızı versin sizin.

moderatör: bdv her zaman sizi mutlu etmek için gece gündüz burada sayın kukla. teşekkürler.

kukla : teşekkürüne sıçıyım.

kapalı-kapatıldı.
günler sonra cevap geldiği için insan yaşadıklarını da unutacaktır.
sebebi bilinmeden çaylak olunur Ve olaylar gelişir:

şikayet No: #85312

recruit: hakaret ettiğim kelime nedir öğrenebilir miyim? bileyim de bir daha yazmayayım.

moderator: ''mal mısın sen'' hakaret etmedim sordum gibi bir açıklamaya girmeyin, soru ekine değil ekten önceki içeriğe önem veriyoruz aksi takdirde en ağır küfürler soru eki kullanılarak yok sayılmaya çalışılıyor.

recruit: ettiğim lafın arkasındayım. saçma sapan soru soruyordu. yine gammazlık mı yapıyorsun dedi. ben de ne saçmalıyorsun anlamında dedim. mal değil ibneymiş ben anlamamışım.

kapatildi.

saçmalama anlamında mal mısın yazmıştım. mod'da aklınca cevap vermeye çalışmış. art niyetlisiniz gençler.
şikayet: bir derdim var.

merhabalar sayın moderatörler ...

şimdi niye yazdın diyeceksiniz ama yazacak yada paylaşacak kimsem olmadığı için size yazıyorum şuanda. illa sözlük ile derdim olması gerekmez değil mi ?

sözlük maalesef çalıştığım sektörden lanet etmiş durumdayım. günde 500 kişi ile konuşup devamlı satış yapmak insanları artık satış gözü ile bakar hale geldim. yaşadığım gerek ailesel gerekse işim yüzünden çember iyice daralmış durumda. çıkıp gidecek ne gücüm var nede cesaretim. tek iyi giden ilişki durumum derken oda bertaraf olmuş halde ( burada murphy beye küfür etmek yetersiz ).

evet sayın moderatörler benim bir derdim var.

gülümseyen bir maskem,konuşurken giden sessizliğim, içimde çığlık atan bir çocuk var benim. bilin istedim moderatörler ...

moderator ; hayatınız bizimkinden daha farklı değil sayın yazar.
no #88325
üye: aknykc
tarih: 27.05.2014 22:42
şikayet: peki çoğul hesap kullanmak serbest mi? silik sebebi mi? yeni hesap açayım o zaman madem nick değişmiyor.
moderator : aynı anda sadece bir hesaba sahip olabilirsiniz. farklı bir hesap açmak istiyorsanız bunu silmeliyiz.
(27.05.2014 22)

no: #88326
tarih: 27.05.2014 22:46
şikayet: peki diyelim başka bi hesap açtım, nerden bileceksiniz ki o hesabın bana ait olduğunu? he bi de android mi windows phone mu daha iyi?
moderator : aknykc selam, sözlükte başka hesabınız var mı?
(28.05.2014 11:10)

no: #88344
tarih: 28.05.2014 13:08
şikayet: hayır sözlükte başka hesabım yok da böyle sorarak mı öğreneceksiniz? *
moderator: kendimize ait bazı yöntemlerimiz var tespit edebilmek için.
(28.05.2014 17:34)
no: #88764
üye: pembepapyonlufil
tarih: 05.06.2014 23:17
durumu: acik - bekliyor...
şikayet: şu arkadaşa söyler misiniz lütfen boşalsın!
link çalışmıyor, tepki yok, aynı kezban gibi bacaklarını açmış yatıyor, sonra da şey olmuyor işte, boşalmıyor yani bir ilgilenir misiniz?

çaylak olursam sebebi bu.
no: #89427
üye: samsunsam55
tarih: 23.06.2014 07:37
durumu: kapali acan kisi kapatti.

şikayet:

yeni bir çaylaklık mevzuunda yine beraberiz...

bir çılgınlık yapıp o dehşet soruyu soruyorum...

"neden çaylak oldum"

moderator:
son silinen başlık ve entryleriniz nedeni ile bizi yine üzdünüz. 2 gün süreyle çaylaksınız. bu kez süre çok kısa, itiraf edin.
(23.06.2014 08:26)

samsunsam55:

:) itiraf ediyorum...buna çok sevindim...:) lakin artık çaylak olmak istemiyorum bunaldım yahu...
görsel

lan bazen düşünüyorum kim deli diye...
ah anlatsam anlarlar mı bilinmez kaç kez aşındırdın bunların kapısını takmıyorlar kimseyi sikindirik bir formatları var onu öne sürüyorlar yazık .
bir derdim var,bin dermana değişmem aslaaa. sevinmek icin sevmedik biz senii sen yenilmissin umrumda değil ki sereftir bu yolda senle yürümek,hep kol kola,bir gün degil,her gün besiktass. bestesini aklima getiren basliktir.