bugün

muhtemelen maddiyata pek önem vermeyen kadınlardandır..
erkekleri tembelliğe alıştıran kadın türü. bir level atlayanlar bir demet çiçekle ihaneti affeden kadınlar kategorisine dahil olurlar.
mutluyum, evet. kurutup sakladım bir de.
(bkz: bir kütük odunla aylarca mutsuz olan kadınlar)
mutlu olmakla yetinmez bir sene saklayan kadındır. * *
aylarca mutlu olunduğu gibi saklanır da, atılmaya kıyılayaman dır.
kadinlarin ne kadar alcak gonullu oldugunun gostergesidir.
cicek ulan cicek.
bildigin bitki dogadan gelen.
al mutlu et sevdicegini.
sevdiceğine değer veren her bayanın yaptığı bir olaydır. ayrıca takdir edilesidir.
O bir demet çiçeğin parasından çok, verdiği duyguyu değerlendiren kadınlardır. Mesela bir demet gülle hatta demete gerek dahi yok, bir tek gülle oldukça mutlu olurlar. Dediğim gibi, herşey duygularda gizli.
çiceği veren kisinin kalbi kırılmasın diye mutlu taklidi yapıcak kadınlardır. 1 tane çicekle kim mutlu olur?
içten verilmiş bir adet çiçekle bile mutlu olabilen kadınlardır. onlar için çiçeğin miktarı ya da çeşidi önemli değildir. yürekten verilmiş olmasıdır onları mutlu eden şey. bu yüzden o çiçeği saklamaktan kendilerini alamazlar. işin aslı, sakladıkları çiçek değil, o andır. baktıkça hatırlar, hatırladıkça da mutlu olurlar.
aylarca değil yıllarca mutlu olanlara aynaya bakarak bizzat tanık oluyoruz. bir tek gülü anlat anlat bitiremeyenleri ise yeni model olarak piyasaya sürüldü. ama şimdiki jenerasyon bir buket değil de bir usb, efendime söleyim bir notebook falan istiyor. gençliklerine vermek lazım.
işte kadınlar bu kadar kolay mutlu olabilen canlılardır .yeter ki karşısındaki erkek adam gibi adam olsun..!
1 dakika bile mutlu olmayacak bir kadın tanıyorum. (bkz: ay perisi)

çiçek nedir arkadaş, bir de ilişkinin romantizm derecesini belirlemek için "bir çiçek bile almadı" gibi bir algı yaratılır. bayat bayat işler.
aşkın var olduğuna inanan saf, vıcık vıcık duygular insanıdır.
bir demet çiçeğe gerek yok bir dal gülü 3 senedir saklayanını biliyorum. kim olduğunu boşverin.