bugün

gecenin bir yarısı, özlemin tamda deminde gururuna tükürdüğün, sancısına dayanamadığın aşkın için, sevgin için, bir kez daha denemek için telefonu eline alıp bir gözyaşı daha dökmemek için yaptığın eylemdir ama... sadece acıyı büyütür,

hiç bir işe yaramaz zaten ezberlemişsindir.
face ve twitter varken hiç bi anlamı olmayan hededir....
özlenen kişinin telefon numarasının büyük ihtimalle ezberde olmasından dolayı, mesaj atmayı engelleyemeyecek durumdur.
Her zaman uyguladığım ve inanamayacağınız kadar çok işe yarayan eylemdir. Tabiki bunu yapmak için öncelikle cesaret gereklidir. Ben, giden geri gelsede hiç bir şeyin asla eskisi gibi olmayacağını ve olmadığını, bir çok kez tecrübe ettiğim için, artık numarayı silmekte tereddüt dahi etmiyorum. Ancak sonuçları mükemmel . 5 - 6 ay sonra tanımadığınız bir numaradan, naber diye gelen bir mesaja, pardon çıkartamadım kimsiniz diye cevap gönderdiğinizde, karşı tarafın içler acısı halini tahmin bile edemezsiniz.
bir daha sikmemek için son kez sikmek.
çok yaptığım eylem. hatta sırf bunun yüzünden benden nefret edenler oldu çünkü mucizevi bir şekilde bu eylemden sonra sesini de unutuyorsun. illa eski sevgili olmasına gerek yok ayrıca bunu yaptığın kişinin.
iradesizliktir.
anlık artizliğin hezeyan sonucudur sen mesaj atmamak için silersin ama sonuç olarak hiçbir şey değişmez çünkü 5 dk sonra sana telefonda kayıtlı olmayan bir numaradan mesaj gelecektir.
sigarayı bırakmak istemeye benzer mesaj atmamayi istemek. Sağlam bir irade ve gözü pek bir davranış gerektirir.
numarasını, sosyal ağ adreslerini ıvırını zıvırını hafızadan silmedikçe bir faydası olmayacaktır.
en çok işe yarayan metoddur. hatta karşı taraf dayanamaz size mesaj atarsa ve siz de sen kimsin diye cevaplarsanız tadından yenmez. silin efendim. acımayın.
bazen numarasını bile silsen beyninin bir köşesin de o numara yer etmiştir. bazı yerlerde kullanımı vardır ama gerçekten sevdiyseniz numara falan hikaye bir gün rakı masasın da dillenir her şey ve telefon ele gelir.
iyi bir başlangıç. facebook belasınıda silip takip etmeyi bırakırsan büyük yol aldın demektir.
Ezbere biliyorsanız hiç bir şey fark etmeyecektir.
ama çok seviyorsanız o telefon numarası mıh gibi aklınıza kazınmıştır.
kimin la?
Sonrasi pismanlikla devam edecektir ve numarayi arama isteme safhasina gecilecektir. Silmeyin sildirmeyin. Biz sildik de noooldu?
rezillik.
iradesiz olduğunu kanıtlamaktır. numara silmek nedir çok büyük özgüven eksikliği belirtisi bunlar.
ben bu yuzden hic kimseyi kaydetmedim arama kayitlarini kullandim ve kullanirken numaraya asla bakmadim. insan istemese de ezberliyor.
NUMARAYI SiLMEK ÇÖZÜM OLSA KEŞKE. MATKAP GiBi KAFANDA TEKRARLANIR SÖZLERi. MUTSUZSUNDUR. ACINI AZALTMAK iÇiN SiLERSiN NUMARAYI. ONUNLA DA KALMAZSIN. FACEBBOK VE TWiTTER DAN DA ENGELLERSiN. AMA Bi AN GELiR Bi ŞARKI ÇALAR. ADAMIN A.NA KOYAR.
silmek de neymiş fazlaca gereksiz bi iş. en temizi yazarsın adını soyadını herkes gibi, kaydedersin olur biter işlem tamam.
aklından atamadıktan sonra bir hiç olan eylemdir.
alkol tüketiyorsanız bilhassa yapmanız gereken iştir. ayrıca bir kızla ilişkiye başladıktan sonra sevgililer arasında patlak veren bir '' aşkımmmm sen benim numaramı ezbere biliyor musunnn '' durumu başlar.
işte benden size tavsiye sakın ezberlemeyin o numarayı, ilerde çok vahim durumlara neden olabilir. olur da karşınızdaki sizi terk ederse siz numarayı silseniz bile ezberlemiş olduğunuzdan mesaj atabilirsiniz, arayabilirsiniz.. gururunuzu seviyorsanız ezberlemeyin. benim başıma gelmedi ama çok pişman olan arkadaşlarım var, bildiğin 1 yıl falan nefret etti adam kendinden.
iradesizlik belirtisidir. Zaaf belirtisidir. Bi de seviyordur it gibi.