bugün

Şans konusunda ben de böyle söylerdim: bir ben miyim bu kadar şansız.
Bazen kaldırım taşların belirli renklerine basmaya özen göstermek.
Yatmadan önce korku filmlerinin içinde olduğumu hayal edip yaratıktan kurtulmaya çalışırken uykuya geçiyorum.
Çocukluktan kalan battaniyemle uyuyorum… (23 yaşındayım).
Yamuk halı gördüğümde düzeltmek, Suyu içmeden önce koklamak.
(bkz: 31)
yolda yürürken aklıma komik bir şey gelince sırıtırım.

ve yine ben ayakkabı bağcığımı bağlayınca yolda herkesin bana baktığını hissediyorum.
işe gitmek için alarma bir saat kala gözleri açınca daha bir saat varmış uyumasam da yatakta dinlenir gerinirim diye düşünürken hemen uyuya kalıp o 1 saatin ışık hızıyla geçtiği hissini biliyor olmak. uzun oldu biraz ama anladınız sanırım yapıyorsanız eğer.
Mutfağın ışığını kapatınca içimden sayıyorum ve diyorum ki eğer 5 saniyede odaya gidemezsen canavarlar seni yicek..
El yıkama hastalığı bende de var.Ayrıca simetri takıntısı.
Gece nerde kalırsam kalayım kapının kilitli olup olmadığını, ocağı falan kontrol ediyorum. Bir şeyleri değiştirirken çift sayıda bırakmayı daha çok seviyorum. Saçlarımı duştan duşa ve hatta duşta tarıyorum. Teneke içeceği içmeden önce ağız kısmını mutlaka siliyorum. Dışarıdan gelir gelmez gidip ellerimi yıkamazsam rahat edemiyorum, sofraya oturmadan önce de yıkamadan yemek yiyemiyorum. Ruju silmeden ekmek arası ya da dürüm tarzı şeyleri ısıramıyorum.
görsel
arada bı nefes vermeyi unutmak.

sonra napıyorum lan ben deyip devam etmek.
Eve gelip çorapları çıkarınca kokuyor mu diye bakmak.
Her şey hazır yatmışım . 2 dakika sonra kesin Ocak , cam , kapı açık diyip kalkıyorum . ( kapalı olduğuna emin olmama rağmen)
Tuvalete gidiyorum ve benden önce kim oraya sıçtıysa artık böyle o klozette falan düşmenin etkisiyle bok sürtünür iz bırakır falan ya hatta sifon çekersin gitmez izi kalır heh işte onları kendimi kasıp daha tazyikli işeyerek kazıyorum oradan ve temassız şekilde silmiş oluyorum.
Not:evet sadece ben yapıyorum pisliği pislikle temizliyorum ne var bunda aq.
Gözümden uyku akmasına rağmen uykuya direnmek. Sebepsizce..
Her sabah işemek, bir tek ben olamam değil mi.
çayı şekersiz içip tatlı görünce tereddütsüz dalmak.
seks. sanki kimse sevişmiyor gibi tek sevişen benmişim gibi geliyor.
şarkı dinlerken kulaklığı ısırmak.
-Sözlükte hakkında çok entry girmiş başlıkları okurken sadece fav alanları okumak.

-sevgilimi telefonda kaydettigim ismin gözüme çok güzel gelmesi, hele ki whatsaptan ismiyle gelen bildirimi ss alıp ara sıra uzun uzun izlemek.
beni de şaşırttınız oğlum ne bileyim.
emin misiniz? sanki bir o yapıyor gibi.
Hayır, bir sen yapmıyormuşsun.