bugün

yalın'ın hoş şarkısı.
Bir bahar akşamı sen diye öldüm ben ...
Yalının şarkısı. Normalde pek böyle şeyler dinlemesem de cidden çok hoştur.
ne dense az kalacak yalın şarkısıdır.

" bir bahar akşamı
aşk fani bir rüzgardı
durmadı kalmadı
bir nefesim kadardı
senden sonrası mı vardı "
Klarnet ile müthiş olmuş şarkı.
yıllar önce güvenlir insanlardan duyduğum hikaye yanlismiş neyse yeni hikayeden bende memnun kaldım fuat edip rüyasında bir kiz gormus ona aşık olmuş yıllar boyunca o kızı aramış ama bulamamis ama bir gün bir kız lisesinin önünden geçerken kızın birini görmüş tanımış o ruyada gördüğü kızmış neyse ışte bende rüyamda öyle birini görmüştüm adamın yüzünü hatirlamiyorum ama gördüğüm bu yabancı adami cok sevmiştim bana çok iyi davranmışti çok da iyi biriydi ona karşı içimde tuhaf bir güven vardı sonra uyandigimda onu özledim yaklaşık yedi sekiz ay önce görmüştüm bu rüyayı belki bende bir gün böyle birini görür dedi ki yıllardır aradığın bu gerçi ben aramıyorum ama olsun:).
Yalının sırf melodisi için dinlediğim bir şarkısı.
yarak gibi bir yalın şarkısı.
...rastladim size
sevincli bir telas icindeydiniz
derinden bakinca gozlerinize
neden basinizi one egdiniz

diyerekten devam eden baris manco'nunda seslendirdigi cok naif bi eserdir.
türk pop müziğinin son zamanlardaki en underrated şarkılarından biridir. yalının kadife sesi ve yaylıları muazzam bulmaktayım. klipte ise günbatımında istanbul harika yakalanmış oldukça sinematik durmakta... ve değerli sözlük yazarları siz cevapsız çınlama dinlemeye devam, ne ara gerçek sanattan kopmuş bir toplum olduk biz anlayamıyorum...
bana eski sevgilimi hatırlatan yalın şarkısı.

bitti diyorum, unuttum diyorum, ama olmuyor sözlük.
efsane eserlerdendir.

https://www.youtube.com/watch?v=nHoKZjbwPFI
yalın'ın bahar akşamları dinlenilebilecek bir şarkısı.