bugün

Gayet doğal bir istektir. Eğlenmek başka evlenmek başkadır. Evlenirken çocuğa karşı da sorumlusun. Başka erkeklerin çükünün girdiği delikten mi çıksın yavrucak?
bunu bahane edip vurdurmak için yol arayanlar bu kadar kasmayın gidip siktirin aq. Herkes bu bahsettiğiniz gibi yaşamıyor veya düşünmüyor. Resmen faizli krediye helal diyen hoca arayan anadolu insanı gibisiniz. Aq ne olduğunuza doğru düzgün bir karar verin. Vicdanınız rahatsa gerisi teferruat.
binlerce ; vay anam babam vay. sen ninemle de yattın zaar !..
Normaldir.
Herkes her şeyi isteyebilir ya istemekte sorun yok. Fakat Bu tarz şeyleri mesele edenlerin zeka seviyesinden şüphe duyuyorum artık. Mesela Ben eşimin daha önce birlikte olduğu insanları duymaktan haz etmem fakat çokluğundan memnun olurum. Çünkü bir yolu on kere giden bir kere gidenden daha iyi bilir. Akıllı olun biraz.
Evleneceği insani seçmekte özgür olan insandır. Geçmişinde ne yaşadığı sadece kendisini ve onunla evlenmeyi kabul eden kişiyi ilgilendirir. Toplum olarak "bakir değilsen, bakire isteme." dayatması saçmadır.
Evlenince kendi her boku yiyip kadınını eve hapseder devamında.
Her erkeğin hakkıdır.

Kime ne kardeşim Sanki zorla ala ala.
binlerce kız ne kardeşim ? adamın siki çürür.
normaldir. Hayatında çok karı kız oldu diye gidip bir orospuyla mı evlensin. Eğlenecek kız var evlenecek kız var.
binlerce kızla yatmaya başlamadan önce mutlaka okunmalıdır:

Onbinlerin Dönüşü - Anabasis - Ksenophon
Bir kızla aynı evi paylaşıp namuslu kız arayan erkekle aynı kişidir.

Kınamamak lazım.
isterse milyonlarca kızla birlikte yatmış olsun isteyebilir. Anlatır ben şu kadar kızla birlikte oldum ama seni istiyorum diye kız isterse kabul eder isterse etmez. Herkes istediğini istemekte özgür değil mi mk. Binlerce kızla yattı diye illa binlerce erkekle yatan kız mı bulmak zorunda. Bu şey gibi senin bi gözün görmüyor iki gözü gören kız isteyemezsin. Kafayı mı yediniz mk. Gidin 31inizi çekin mk veletleri düşünmeyin böyle şeyleri.
Karrraktersiz insan beyanıdır efenim.
Kandirilmasi muhtemel erkek istegidir. Tıp çok gelişti, salakliginizla ovunun o an kolleksiyonunuzla (!) değil.
bin kızla yatabilen babayiğit varsa hak ediyor bence.
benim istediğimdir. ve de bakire bir kızla evleneceğim. çekemeyenler çatlasın.
bimde haymana yoğurdunda indirim var almak istermisiniz diyen kasiyer dahil toplam 43 tane bayanla muhabbet etmemiş adamların olduğu ülkede binlerce kızla yatmak?
Elin oğlu ister, acımaz. Alır da. Türkiye burası hiç şaşırmayın.

Ama mutlu olabilir mi ?
Hiç sanmıyorum. Bu hayat öyle acımasızdır ki, her istediğine sahip olabileceklerini zannedenlere hiç çaktırmadan tokadı yerleştiriverir.
tersi de mümkündür: "kimseyle yatmayıp, patlak kızla evlenmek." bunları fazla takmayın, maksat gönüller bir olsun. kimseyle yatmayıp ruhu orospu olanlardan korkun.
(bkz: binlerce mi)
Götverenliktir, net.
Keser döner sap Döner, gün gelir hesap döner.
https://galeri7.uludagsoz...m-bakire-olsun_490020.jpg
Zamanında yediğin hurmalar diyerek konunun kapatılması gereklidir.