bugün

haddini bilen hattır.
bugün itibariyle geçiş için başvurduğum operatör firması. arkadaşım kampanyalarından falan baya memnundu bende geçeyim dedim. bugün gidip geçiş için başvuru yaptım en az 3, en fazla 7 güne açılır dediler bakalım ne zaman açılacak.
(bkz: heryöne 900 dakika 6 gb 33 tl)
iki aydır online işlemlerde mevcut paketlerimin açılmadığı şirket. yapma bunu bimcell.. çok iyi gidiyordun yapma bunu.
2 aya yakındır kullanıyorum ve cep yakmıyor. paketleri benim için çok ideal fiyatlarda. çekim gücü ise idare eder beni hiç zor duruma sokmadı.
standart tarifede 6 saniyesi 1 kuruştur.
20 lira yükleyince 1 gb 500 sms veren yurdumun gsm operatoru.
ben de uzun süredir bu operatörü kullanıyorum. bir sıkıntısını görmedim.
1 ay sonra geçeceğim 3 gb 500 dk sadece 16 tl. işte bim farkı..
Teknosa mobil, ptt cell gibi turk telekomun (avea) altyapısını kullanır.
vay aq ekstra hat olsun diye aldık. bugün 4.gün ve hat açılmadı. müşteri hizmetleri belgeler gelmedi, şube ise biz gönderdik diyor. birbirleriyle konusmaları lazımmış, onu da ben gidip orada arayarak yapmalıymışım..

marketten hat alınca bu kadar oluyor demek ki.. galiba 101'e çok gidiyorum diye bana gıcık kaptılar..

edit: favlayınca bi arkadaş editleyeyim dedim, işi savsaklayan kasiyer kız doğal olarak faksı çekmemiş. çektim diyede 3 gün yalan söylemiş. 1.50 boyundaki kızla tartışmak istemedim. aman abi hemen şimdi çekiyorum faksı dedi bi kaç saat sonra hat açıldı...
(bkz: dandik)
Le dakika, le sms, le internet.
ben 5 6 senedir bimcelliyim.
her bayram olduğu gibi bu bayramda bimcell'lilerle konuşmak bedava. bimcell kullanan pek eşim dostum yok ama yinede güzel kampanya.

görsel
Bimcell nedir amk ya yarın öbür gün kızdan numara istediğinizde senin ki hangi operatör diye sorsa ne diyeceksiniz allah aşkına.
yarın öbür gün kız da bimcell li ise tamamen bedava konuşabilirsin. bimcell liler bimcell lilerle bedava konuşuyor, limitsiz.
1.5 milyon aboneye sahiptir.
turkcell'in alacağı iddia ediliyor
https://www.ekonomihaber....acagi-iddiasi-h11143.html
En asil duyguların operatörüdür kendileri, yüksek indirim (hard discount) modelinin türkiye'deki ilk temsilcisi bim birleşik mağazaların çıkardığı yeni ürün dost süt, dost yoğurttan sonra dost paket fevkalade bir girişim. yaklaşık 5 yıldan beri kullanıcısıyım ve şuana kadar herhangi bir problemim olmadı, ıphone 6 telefonunda operatör kısmında bımcell ibaresinide görenler şaşırmıyor değil, fikir olarak süper hali hazırda türkiye'nin her yerinde köşe başlarında insan sirkülasyonunun en fazla olduğu, herkesimden insanın iki bilemedin üç günde bir uğradığı çalışanların karton kolileri açıp ürünleri raflara dizdiği, yerleri silip, kasada ürünleri geçirdiği yetmezmiş gibi bir de kontör yükleyecekler bu iş tutar abi velev ki tuttu da. dahice bir iş fikri hiçbir yatırım yapmadan varolan bir gsm şirketiyle anlaşarak mağazalarının işlevselliğini arttırarak toplam ekipman etkinliğini (OEE) uçuran şirket beni düşündüren bundan sonra ne tür bir yeni hizmet vererek halka arz edecek mağaza.
an itibariyle 10 senedir kullandığım operatör. staj sebebiyle zaman zaman yurt dışında olduğum sürelerde de bimcell kullanmaya devam ettim; aylık 45 liraya 50 mb internet paketi ile sadece whatsapp kullanıyordum. sırf yurt dışı avantajları sebebiyle başka operatörlere geçmeyi düşünmüş olsam da yurt içi avantajları sebebiyle hiç kopamadım bimcell den. teşekkürler bimcell.
zam yapmış gsm operatörü.
6 saniye konuşma 1.25 kuruş,
1 gb 18 tl olmuş.
operatör değişkliği için bim marketinden form talep edilerek geçiş yapma gafletinde bulunduğum saçma bir oluşum. Malesef bir haftadır geçiş filan yaptığı yok, müşteri hizmetlerini her aradığımda farklı bir cevap alıyorum, türlü iletişim yollarına başvurup şikayet ettim ama hala yanıt vermiyorlar. olur ya bimcell li olabilirsem çekme gücü vs.. beni yanıltır da bugünleri unutabilirim.
bimcell geçişim ve pişmanlığım.
çekim gücü aveaya eşdeğer fakir hattı. alo demelik kullanılacaksa iyi bir tercihtir.
faturasız hat fiyatlarını zam yaparak 50 tl ye çıkarmıştır.
zamma tepkiler gelince daha önce yeni hat alanlara önceden 25 tl ye verdiği 4 gb+250 dakika+250 sms paketini ücretsiz yapmıştır.