bugün

iphone 7'yi 2999 liradan satan market.
görsel
adamlar çığır açarak bin liraya playstation4 satıyor oğlum.

iphone7nin de geleceğini duyduk bakalım.
2015 yılı satışları (ciro) 17.4 milyar tl, kârı ise 583.1 milyon tl olan market zinciri.
Kaşar, mantar ve barbunya almak için gittiğim marketler zinciri o cironun içinde benimde param var.
Bayılarak yediğim supanglesi ve profiterolunun tadını inanılmaz bozmuş olan market , neden böyle yaptınız ya ne güzel yiyoduk leş gibi olmuş.
alman hard discount segmentinden olan aldi mağazalarını örnek alarak türkiye pazarına girdiğini okumuştum. adamlar türk tüketicisini ve alışkanlıklarını çözmüşler. minimum reklam maliyeti, minimum mağaza masrafları, akıllıca ve gerektiği kadar personel çalıştırma, ve ürünün etiketine değil kendisine para ödeme sistemiyle bence türkiyedeki en akıllı ve en güvenilir şirketlerin başında gelir. bimden aldığınız bir ürün için şunu bilirsiniz. piyasadaki hemen hemen en uygun üründür ve bim sizi kandırmaz, sizi kazıklamaz. ürünün kaliteside en azından 10 üzerinde 8'in altına düşmez. orta direk ve altının % 70 lerde olduğu ülkemizde mağaza sayılarının 6000'e doğru gitmesi hiç şaşırtıcı değildir.
açılsa da gidip su alsam amk ya dilim damağım kurudu.
Birleşmiş islam milletleri olabilir.
gönülleri feth etmis, bir kuruluştur.
Candır.
görsel

işte burdasın sevgilim,
Ah nerede olsan tanırım seni.
Öyle özledim ki sevgilim,
Hadi hemen şimdi doyur beni.

Otogarda düdüklenip aç kalan adam...
Kasiyer hanım kızla yaşadığımız enstantane;
Aldıklarımı poşete koyuyorum bir bakıyorum süt var
-ablacım ben süt almadım ki !
- buradaydı beyfendi
- neyse ver ver yeni satış politikanız bu herhalde
- yok beyfendi ama tahin almak istermisiniz bunları satmamız lazım
- yok sağol istemiyorum, kartın şifresi 1905
- galatasaraylımısınız
-evet, siz
- fenerbahçe
-olmadı bir daha gelmem buraya
- yaaa
- hiç sevmem ki fenerlileri
(Arkada 5 kişinin beklediğini fark ediyorum)
Vınn.
Aon kullanma tarihi yaklaşan ürünleri bir an önce satmaları için elemanlarına baskı yaptıklarını öğrendiğim firma.
Fakir fukaranın da süpriz yumurta yemesini sağlamış marketler zinciri.

25 yaşımdan sonra sürpriz Yumurtacı yaptı beni. Çoluğun çocuğun rızkını yer gibi yiyorum!
türkiye'nin en büyük süpermarketi.
piyasa değeri 16 milyar 90 milyon 800 bin tl dir.
market 2015 yılında 17 milyar 428 milyon 497 bin tl gelir elde etmiştir.
ciroları;
*ayda 1 milyar 452 milyon 374 bin 750 tl
*günde 48 milyon 412 bin 491 tl
*saatte 2 milyon 17 bin 187 tl
*dakikada 33,619 tl
*saniyede 560 tl
(#35615208)
5 makarna ve iki ekmek alıp gülerek çıktığım yer.
belletmen imha merkezi.
poşetleri çok sağlam ucurtma yaptık göklere çıkardık logosunu .
yoğurt, supangle türleri, fındık, fıstık kuruyemiş türlerinde a101 den öndeler.
(#35922677)
Bazı ürünlerinin hiç adını duymasak da güzel yiyecekleri vardır. Ucuzdur, annelerin en sevdiği süpermarketler.
Ne zaman girsem suriyeli oluyor. Bir seyi anlayamiyorlar bir kac kez yardim ettim cocuklara falan. Sadece ordan alisveris yapiyor herhalde suriyeliler.
Uygun fiyatlarla ürün satan a.ş. evet.
Geçenlerde yoğurt almak için girdim biri gelip kolumun altına 2 paket makarnayla çikolata falan sıkıştırdı lan noluyoz demeye kalmadı başımı okşayıp türki suri kardeş ben surileri seviyor diyip arkasını döndü ve uzaklaştı. Çok ilginç müşterileri olan bi marketler zinciri çok.