bugün

ntv sözlük içinde de görülen yazar. hoşgelmiştir.
(#7658805)an itibariyle saçmalamış yazardır.
arada kehanetleri tutan yazar. (#7606065)
sözlüğün en gerekli yazarıdır. iyi ki var. onun sayesinde kültürleniyor ve bilgileniyoruz. allah ondan razı olsun.
bir-iki ay ara verip bir entry yazan ben, bu seferki hakkımı kendisinde kullanacağım. okumak oysa daha zevkli emin olun. neden bu kişiye yazdığım ayrıntısını atlayalım.

mis törki'de birinci gelen (shrek, troll her neyse) bayana çirkin denilmesi konusunda sürekli; "buna kötü diyenlere sorarım, kaç tane böyle sevgilisi olmuş" tarzlı laflarını tekrar etmesi gerçekten baydı.

istanbul'da yaşıyorsan, en nihayetinde türlü şehirlerden gelen öğrenci karmasına dönüşen üniversitelerin birindeysen, hiç yoksa lisede veya ilkokulda platonik bir aşk yaşadıysan, illaki bundan güzel bir şey görmüşsündür. ha görmediysen asıl sana "buna iyi diyorsan, kaç tane eli yüzü düzgün sevgilin oldu lan?" demek lazım gelir *. ha diyebilirsinki ben mühendislik okuyorum. anlarım kardeşim.

babacım o bu değil, harbi başka bir şekilde savun şu kızı anlarım.
michaelin -bence- en iyi şarkısı.
şiddetle (bkz: boğa burcu erkeği)
maykıl ceksının sevgilisi olamamış yazar.
(#7725069) entrysi ile noktayı koyduğna inandığım yazar. güldürdü sağolsun.
kaliteli entryler giren bir yazar.
(#7693230) bir kahaneti daha tutmuştur. hayırdır inşallah.
(#7719960) yardıran yazar.
(#7729674) entersan bir şekilde üç haftadır maçı öncesinden bilen yazar.
(#7788600)(#7809773)yine yeni yeniden 4te 4.
her zaman yanımda olan, mutluluk kaynağı,tatlı mı tatlı arkadaş..iyi ki varsın..
(#7862783) nolu entry'si ile kırıp geçirmiştir.
UYRUĞU VE UYLUĞU KONUSUNDA ŞÜPHEYE YER BIRAKMAYACAK BARiZ ZiKiRLERi OLAN YAZARDIR.
KENDiSiNE DOĞUMU iTiBARiYLE TAŞIMAK ZORUNDA KALDIĞI ViJDANi YÜKÜ NEDENiYLE ACIRIM.
ZATEN SERZENiŞLERiDE ASLINDA KENDiNE.
kürt, israil denince "ama onların da yaşamaya hakkı var" deyip, sözkonusu filistin'e gelince nedense tatlı su hümanistliğini bi tarafa bırakıp ağzından köpük çıkararak; dil, din ırk ayrımının babasını yapan yazar.
hiç bir zaman kimse hakında "... yahudiler ... filistinliler ... israil ... filistin" diye sinkaf kullanmamış filistinliler dahil dünyadaki her insan ve canlıyı koşulsuz* seven ama faşistler tarafından sevilmeyen yazardır.
dünya çapında olan bir kampanyayı bile "israil in müslüman ülkelerce taciz edilmesi" olarak algılayan sığ. evet sırf o yüzden, gemilerin insani yardım için yüzüyor oluşunu sindirememen sığ sularda boğuluyor oluşundan kaynaklanıyor sanıyorum.

ha israil dünyanın gözü önünde; açık açık ve net, kimseden izin almadan, tacizkar tavırlarıyla, her gece, her saat başı, hatta her dakika birilerinin yaşama hakkına tecavüz ederken kaldırıp hangi rafa kaldırıyorsunuz o çok severek kullandığınız insanlığınızı?

evrensel hukuk sisteminiz acaba sadece israil'in müslüman ülkeler tarafından (müslüman derken? Türkiye'den 2, ingiltere'den 2, Yunanistan'dan 1 ve irlanda'dan 1 gemi olmak üzere toplam 7 gemi kalktı hacı. biz bilmeden kraliçe müslüman olun çağrısı mı yaptı ingilizlere?) taciz edildiğinde mi alarm2a geçiyor?
24 saat gemilerden canlı yayınla "bakın biz yardım yapıyoruz he" diye onca gemi masrafı yapıp propaganda ve taciz amaçlı bir olayın farkında olabilen yazardır. yardım yapıyorsan bunu yaparsın kimsede bilmez ver kızılıya o gemiye yaptığın masraflarıda kat diyebilen yazardır. israil in o 2 günde 24 saat canlı yayınla yola çıkan gemilerdeki malzemenin her hafta 2 katını yaptığını bilebilen yazardır ayrıca. ama amacın oyları düşen akp hükümetinin aynı iç politikada olduğu gibi dış politikadada fakir müslümanları kullandığını bilen de yazardır.
hııı tabi, 24 saat gemilerden canlı yayın yapanların "bize bakın. burda duruyoruz ve üstümüze bir kurşun bile gelmiyor. neden? neden peki bütün filistinlilerin, israilliler tarafından öldürülmesi gerekiyor" tadında açık açık propaganda yapan ve gemilerin üstüne çıkıp "vuramadı ki acımadıki" tadında israili açık açık taciz edenlerin, yapması gereken şey oysa oturdukları yerde ölen her bir canlı için iki ahlanıp vahlanmasıydı.

ne gerek var böyle zahmetli ve masraflı işlere bilmem.

ha taciz dediğin, şu an, açık açık, 7 adet, dünyanın her yerinden kalkmış (bak müslüman topraklardan değil dünyanın her yerinden dıyorum) gemilerle yardım getirmesi,bu gemilerden birine de yine filistinli çocuklar ölmesin diye taaa dünyanın diğer bir ucundan gelip filistinde israillerin buldozerle ezip öldürdüğü kızın adını, rachel corrie'nin adını koyması taciz, lakin 2007 yılına girerken füzelerin üstüne aynı yaşıt akranlarına israilli çocukların "nice mutlu yıllar" yazması taciz değil elbet.

bu hangi zihniyetin ufacık çocukların bile beyinleri böylesine s.kebilmesi kardeşim diye sordugum yazar.
KOPTU GiDiYOR, TUTABiLENE AŞK OLSUN.
YOK O DEĞiL, TOSLUYACAK DA, UMARIM ATA BiŞEY OLMAZ!
(bkz: koşun lan kavga var)
(bkz: çekirdeğim nerde)
filistinlilerin yakalarsa üzerine işeyeceği, israil dolayısıyla, abd müttefiki yazar.