bugün

Ben sırf burada soru sorulsun diye 4+2 sene kod yazıp ter dökmedim.
Bari ozet gecseydin ona gore mesaj atsaydik.
buyur karşim, bir defa laptobun touch padini kullanmışlığım var.
"bilgisayardan anlayan" diye bir özellik kaldı mı ya? Sene olmuş 2000 çok fazla, herkes anlıyor artık bilgisayarın dilinden.
Anlayanlardan bir tık fazla bilenler de mühendisi zaten.
Hah, ingilizce bilen yazar avı bitti, sıra bilgisayara geldi.

Az yeyin de uşak tutun AMK yaaaaaaaaa!
oyun oynamayı biliyorum.
bilgisayarın hangi alanından anlaması gerektiği belirtilmeyen, bu yüzden bir şey söylenmeyendir.

yazılım?
donanım?
façebuk şifresi kırabiliyo musun?
ben açıp kapatabiliyorum sayılır mı?
yada argo tabiriyle KLAVYE DELiKANLISI mi acaba? günün 23,5 saati kendi düşüncesinde olmayanlara tarih bilgisi Facebook, edebiyat bilgisini kısaltmalar dan alan. aile kültürünü bilgisayar bilgisiyle tamen yazı diline döken basit bayağı banal kelimelerinin kendisinde iltifat gibi durduğu kişilerimi anlattık acaba? Bokbil sanatı erbabı her lafın maydanozu bilgisiz yada bilgisi dışında hiçbir şeyin aslı olmadığını savunan herkonuda fanatık tiplermi bunlar acaba?
Anlayanların bir tık üstü mühendismişmiş ne güzel ya dört sene elektiriğinden yazılımına donanımdan geliştirilebilirliğe kadar bilgisayar denen makineyi her anlamıyla öğrendim ve adam anlayanların bir tık üstü mühendis dedi. Gözümde diferansiyel denklemler karmaşık devreler anlaşılmaz projeler canlandı ve gözlerim doldu bir miktar.
oyun var, cd var, program var. sidi sidi sidi sidi.
bazen yardımlarına muhtaç olduğumuz yazarlardır. şimdi ucuz ama bazı grafik programlarını sorunsuz ve kasmadan çalıştırabileceğim, pes ve fifa 2020 falan yükleyebileceğim, programlama öğrenebileceğim, windows 7 kurabileceğim bir masaüstü bilgisayar arayışı içerisindeyim. monitör vs. her şey mevcut zaten.

n11'de şu kasayı buldum. ucuz ve orta bir bilgisayar gibi geldi.

https://urun.n11.com/masa...QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

nedir bu bilgisayarın sıkıntısı eksisi artısı. yeşillendirebilirlerse sevinirim.
i7- 860 ne ya?

nesli bile yok. bence o paraya bu makine alınmaz. desteklediği ram hızı vs çok düşük. DDR4 bile değil.

oyun bilgisayarı olarak kullanılacaksa 300w power çok düşük.. ssd bile yok..

alınmaz..
samsung ative book 9 sahibiyim

bataryam bitti

yeni batarya almak zorundayım ama hangisi uyumlu bilmiyorum elimde görseller var.

bana yardımcı olabilecek olan varsa görselleri gösterebilirim uyumlu mu uyumsuz mu diye

o kadar pahalı ki çöpe atacak param yok inanın.
amperine bakıp ona göre almanız lazım.
19v

2.1 a (40w) / 19b 2,1a (40b)

np905s3g model

yazıyor acil batarya lazım.
anlamıyorum ya.
Grafik tasarım için linkteki bilgisayar yetersiz mi? Anlayan mesaj atabilir mi?

Link: https://www.hepsiburada.c...za=Arcadia%20Bili%C5%9Fim