bugün

kız olsam ilk onu seçerdim...
Sana bundan dikiyim mi kız?

görsel
Bana dekolteli bu. Kapalı bişey dik.
Yazlık yerlerde giyerdin işte.
Ferace dikiyim sana en iyisi..
bik bik pembe çizgimizdir...
şimdi bazı şeyler anlaşılamamış, anlatayım.
- kendisiyle iyi geçinirdik. bir gün '' ben gideyim '' gibisinden bir entry girdi. ben de şaka niyetine emre aydın' ın git şarkısını entry olarak ekledim. bir anda kızıp benden şikayet etmeye başladı. ben de onun şamatayı ölçüsüzce yaptığından şikayet ettim. kabul etmedi ve fırsat buldukça donuz üzerinden bana üzücü bir tavır takındı.
- neden birilerini donuza eklediğimi yazdığımı da belirteyim. eski nicklerimde çok fazla haksızlığa ve saldırıya uğrayıp sessiz kaldım. kimse yanımda olmadı. dost bildiklerim beni yalnız bıraktı. birini donuza eklediğimi belirtirken de bunun intikamını alıyorum diyebilirim çünkü çok uzun süre sessiz kalınca bir yerden sonra patlıyorsun.
- kendisinin şamatayı ölçüsüzce yapmasını ve hatasını kabul etmemesini kırgınlıkla karşıladım. hala kırgınım. işte şikayet ettiğim nokta bu: onlarca hatalı insan hatası yokmuş gibi üzerime çullanıyor ve beni kötü adam ilan edip masummuş gibi davranıyor.
sanırım açıklamamı yaptım. kendisine haklı olarak kırgın olsam da iyi yazmalar dilerim.

not: çıkış yaptığımda şans eseri hakkımdaki bir entrysini gördüm ve cevap hakkı doğdu adıma. bunu kullandım. umarım bu kez beni anlar. anlamasa da sorun değil çünkü çoğu kişi anlamıyor zaten.

saygılar...
Kime ne yapmışsa haketmiştir. Şimdi günah çıkartma zamanı değil donnuz bey.
Bana kim ne espri yapmış ben ne demişim inanın ki hatırlamıyorum. Hem bunu hatırlayacak kadar işsiz değilim hem de 3 ayda bir hesap silip geri gelen adamı yapay zeka olsam aklımda tutamam. Vicdan azabı gibi sürekli nicakltımda pörtlemese umrumda dahi olmazdı. Kibarca rica ediyorum nicakltımdan siktir git. 50 yaşında adamsın işe gir çalış burada çolukla tartışma.

Hayır bana ne amk senin milleti neden donuzladığından kime kırıldığından hesabını niye sildiğinden. Benim şamatamdan sana ne 2009 dan beri bu sözlükteyim nasıl yazacağımı sana mı soracağım? Tövbe estağfurullah ya.
artık herhangi bir diyalog kurmak istemediğim, hakkımda alaycı fotoğraflar eklememesini rica ettiğim yazar. mutlu ama uzak olsun. lütfen birbirimizi unutalım artık.
Donuzladığım yuzvırı.
al işte, şimdi sen naneyi yemedin mi bik bik...
(bkz: yes be)
cevap vermesi ya da desteklenmesi umurumda olmayan yazar. sadece bana alaycı göndermeler yapmamasını rica ediyorum. aynı sözlükte yazalım ama birbirimizi unutalım. ben şu andan itibaren başlıyorum. sıra sende... elveda...
--spoiler--

lütfen birbirimizi unutalım artık.

--spoiler--

Al mektuplarını ver mektuplarımı hshsh..
değişik bir ilişki bu?
ifşa oldu.
Ben de donuzladım.
icardi hala unutamamış yazıp duruyor. Amaan banane bende donuzlu zaten.

Edit

--spoiler--
Kafası cama sıkışmış iffet
--spoiler--

(bkz: 40 yıldır sapığım böyle fantezi duymadım)
Ağlamayın lan kafası cama sıkışmış iffet gibi. işim var gücüm var.
Aldığım derin kulis bilgisine göre sözlüğü insan olmaya ceyrek kala ile birlikte bırakmış. Hayırlısı be kankitolar.
Nolmuş insansı ile mi evlenmiş.
Aldığım derin bilgilere göre yurt dışına kaçmış.

Oralarda fink atıyormuş.
nerede bu adam? kesin gezmelerde, bir haltlar yiyor...
Baloncu dayıyla kaçmış.