bugün

cem uzan sözünü tutuyor "kızlar bi biskreme verecek ama şehrazat hala 1 ytl olacak"
tanırım, bakkalın camını kırar başkası kırdı der.

çilli mehmet, 1987
biskrem'in sözlükte bir yazar olma yada sevdiği kişiye bir lakap olarak takılmış olma ihtimali de vardır.
aslı'yı sevdi kerem,
aşkından oldu verem.
aslı vermedi biskrem,
ben bu aslı'yı biskrem.
+kanka manita yapmışsın müthiş.
-e tabi oğlum. yakışır demi kardeşine?
+yakışır tabi birader. iyi de nasıl tavladın lan karı fıstık gibi.
-bi biskrem verdim.
+ee oda bi biskreme verdim konumuna düştü öylemi?
(bkz: turklerin en mukemmel irk olduklari gercegi/#3292265)
mevcut aşağılık kompleksiyle fazla yaşayamayacak olan yazar.
bu acı* onu öldürür...
aşmış yazar, ubermensch.
not: yalandan kim ölmüş? *
tanim: sozluge yazar olali daha 4-5 gun olan sahis.

yazarin entrylerine bakilirsa, bu yazar bazi kisileri cok iyi taniyor. yani bu yazar ya eskilerden biri ya da iyi bir okur, iyi incelemis kisileri.

e simdi iyi bir okur, iyi bir gozlemciysen, bravo dogrusu. baya uzun bir sure insanlari yakin takibe almissin. cok iyi tanimissin milleti.

eger eski bir yazarsan da uc secenek var;

1- modlar sutladi seni. sen yediremedin bunu kendine, sozluge cok faydali olacagina(!) inandin ve geri geldin. simdi de nasilsa kimse beni tanimiyor diye etegindeki taslari dokuyorsun ortaya.

2-diger bir secenek de kendin silinmek istedin. sonra da tilkinin donup dolasip gelecegi yer kurkcu dukkani dedin geldin. gene ayni dusunceyle, nasilsa kimse beni tanimiyor diye etegindeki taslari dokuyorsun ortaya.

3-en son secenek de fake olman. ama gene ayni yere cikiliyor. nasilsa kimse beni tanimiyor diye etegindeki taslari dokuyorsun ortaya.

acaba bu dortden (edit: en yukarida dedigim ve bu uc secenekten) hangisisin cok merak ettim?

ayrica "nasilsa kimse beni tanimiyor diye etegindeki taslari doken"lere normal hayatta ikiyuzlu denir bizim koyde ama. burasi sanal ortam di mi? kimin nasil ego tatmini yapacagi, hangi ucuz yollari deneyip dikkat cekici olacagini bilemiyoruz.
beşinci neslin popüler yazarlarından...
bir iddiaya göre kuzenimle kuzen olan kişi..
ne verdigi henüz bilinmeyen ama araştırılıp merak edilen beşinci nesil yazar.
gerilerden gelen yazar. son gelismelerden haberin yok, gel bir ara goruselim.

insanlarin fiziksel durumlarini bile kullanacak kadar seviyeni dusurdun ya, daha ne diyeyim ki?

edit: bir de eklemek istiyorum. ucuza gitmissin.
yirtik dondan firlar gibi meydana cikmis yazar.

gun boyu jfmo secimleriyle ugrasip, aksam eve gelip seni gormek bir mutluluk, bir huzur verdi ki anlatamam. sinirimi cikaracak yer ariyordum. tesekkur ederim karsima ciktigin icin.

ayrica 7/24 sozlukte oldugumu diyorsun ya bana, nerden biliyorsun? modlardan giris cikis saatlerimi mi istedin?

edit: acitasyon mode on.
kuvvetle muhtemel sözlük moderasyonundan bir arkadaşın feyk hesabı.. daha önce de oldu böyle şeyler, bundan sonra da olmaya devam edecek.. çünkü böyle atraksiyonlar sözlüğü karıştırır, tık sayısını artırır, bu da hava/yol/su olarak geri döner ekseriyetle..

o yüzden pek fazla kaale almamak daha mantıklı olacaktır.. bi zaman sonra durulur, unutulur hatta..

(bkz: buralar eskiden dutluktu)

-bu entry emin olmayan bilgilerler içermektedir.. hadi olmadı subjektiftir.. onu da geçtim polemik yaratır çok pis.. bi sebep bulmak için çırpınmayın istedim..-
intikam kokan nesildas yazar. cok fena tanıyor yahu herkesi.
herkesi tanıdığına göre..
herkes birer biskrem vermiş olsa..
uu..

ben bir şey demedim..

tanım:bir biskrem verince veren yazar.. *
tahmin edersem sözlükte bir tek beni şahsen tanımayan yazar.
onun dışında sözlüğün nüfus müdürü gibi herkesin seceresini biliyor eleman. hızlı bir yazar bakalım nereye kadar gidecek bu hızla... formula-1 mübarek.*
(bkz: bi biskrem verdim hayatım değişti)
entryleri yerine nickinin yorumlandığını gördüğüm yazar.
(bkz: biskrem fabrikasını verelim bas git)
(bkz: bir mubadele araci olarak biskrem)
bilmem kaç zaman önce buzluğa konulmuş dondurulmuş palamutun 3. sınıf bir lokantada " tazeeeee" diye önümüze konulmuş hali.
senin taze halini bile yememiştik be gülüm.
kendi görüşlerini iyi dille anlatan yazar. sırf nicki yüzünden saçma sapan sözlerle muhattap olmuş. neyse benim nickime bakılırsa da oz o zaman ben intihara meyilliyim hem de embesilim vah benim halime.
yardıran yazar. oeehh yazar.
dikkat çekmek için uğraşan ve başarılı olan hem eski hem yeni yazar. bakkala biskrem almaya gitsem mi acaba.
(bkz: dondugma vag mi dondugma) *