bugün

görsel
parelel evrenler olarak ilan edilebilir. ancak bilimsel bir takım çalışmalar, evrenin 11 boyutlu bir sistem olduğunu iddia etmekte. peki ulan, diğer boyutlar nedir arkadaş? nasıl algılayacağız?
yönetmen ve senaristi onur ünlü olan dizi.
görsel
uzun bir süre samanyolu tv'de yürüyen bir dizidir. yayından kalkmış mıdır, devam etmekte midir merak edilmektedir.
görsel
ilk dördünü izlemediğim için beşincisini de izlemedim.
bir zamanlar gülerken koltuktan düşmeme neden olan dizidir.
hemen hemen bir haftadır bağımlısı olduğum übersonik aşmış samanyolu dizisi.

ulan salih gibi konuşmaya başladım lan, öğüt veriyorum hafiften sonra kendime geliyorum.

dede de az çakal değil hani. neyse neyse reklam bitmek üzere kaçırmayayım.
yeni bölümleri halkımız tarafından beklenen gelmiş geçmiş en iyi dizi.
en nefret ettiğim kanalda en nefret ettiğim dizi.
stv' nin bağımlılık yapan dizisidir. izlemeyenler bile bir taş hamlesiyle kurşununun yolunu değiştiren Salih' i. Hızır' ı oynayan amcanın içki sofrası fotoğraflarını bilirler. Şeytan ve şeytanın planı isimli bölümleri tarafımdan şiddetle tavsiye edilir.
anne kişisi odaya girerdiğinde salihle dedenin öpüşeceği dizidir.
(bkz: gelmiş geçmiş en iyi dizi beşinci boyut tur)
gerçekten çok güzel bir dizi'dir. gözleri sürmeli amca çok sevimli'dir.
Salih reyiz için izlerdim zamanında. Soundtrack i de güzel olmuştu.

Tarafsız bir gözle izleyen tüm müslüman kardeşler beğenir. Ben o zamanlar bu kanalın cemaatin kanalı olduğunu bilmezdim.
fon müziklerinde ağladığım saçma dizi. gece yarıları samanyolunda çıkıyor. izliyorum bakalım.
senaristliğini onur ünlü nün yaptığını öğrendiğimde çok şaşırdığım dizi.
şaka maka cidden eğlenceli dizi. devam ediyor mu bilmiyorum.
her ve hiç in süptil olduğu boyuttur.

deneyenlerin üçüncü boyutta yaşamaları zor olur.
sabır gerekir.
bir de umut, inanç, hoşgörü ve vesaire vesaire ve yine vesaire...
metafizik ile ilişkilidir daha çok ruhanidir.
spekülatif ya da soyut düşünce temelli,çeşitli şekillerde yorumlanan,oldukça soyut ya da teorik boyut: metafizik,doğaüstü ya da maddi olmayan boyut.
Leyla ile mecnun bu dizinin hakkını yedi aslında. Bunun kadar absürt komediye rastlamadım.
Taşla mermi durdurma kadar absürt bi olay olabilir mi acaba?
bölümlerinin adları değişik uzun isimlere sahip olan program.
örneğin: iyi yürekli gencin dramı, acımasız kaynananın ibretlik hikayesi, başörtüsüz kadının başörtülü kadına yaptıkları, her gün pilavüstü döner yiyen gencin büyük imtihanı. neyse abarttım galiba.
Nedense izlemekten çok keyif aldığım tv filmleridir.
Gülüşüne kurban mübarek.
görsel