bugün

semt olanından bahsediyorum. aslında kocaman bir üniversite kampüsüdür.
burada öyle daireler vardır ki it bağlasan durmaz. mimari olarak ibretliklerdir. ve bunlardan 1000 lira üstü kira da isterler hiç utanmadan.
bu para verilir belki ama ne için verilir:
- baharda sana sahile inip 2 bira içme lüksü verdiği için
- insanları bağnaz yobaz takımı olmadığı için
- okuluna yakın olduğu için
- taksime maksime gitsen yürüyerek bile dönebileceğin için
- çarşısı için.

ibne ev sahipleri de bu yukarıdakileri biliyor ve ondan istiyor zaten o kirayı.
Rakiplerinin 4. yıldız için girdiği şampiyonluk yarışında kenardan kenardan giderek şampiyon olacak takımımızdır. Ayrıca bugün asteras tripolis' i tokat manyağı yapacak kulüptür.
bu akşam bi galibiyet daha bekliyoruz.
an itibariyle 3 tane ortalama üstü oyuncusu bulunan takım. (bkz: demba ba) (bkz: jose ernesto sosa) (bkz: gökhan töre).

ortalama oyuncular da ortalama üzeri çaba gösterince gayet iyi bir takım oluyor bjk. Defansa bir sağbek bir stoper almak lazım ama.
Kanseri aktifleştirerek bize eski günleri hatırlatan takımım.
bizleri tuttuğumuza pişman etmeyen karakterli takım. teşekkürler.
türkiye'nin en baba kulübü. 'adam'ların taraftarı olduğu, beşiktaşlı olmanın adamlık simgesi olduğu bir kulüp.
canın sağolsun beşiktaşım. şu haksızlıklara itiraz dozunu biraz düşürmeyi öğrenirsek çok iyi olcak.maçtan sonra kusalım öfkemizi.
çok seviyoruz deli gibidir. belli bir karakteri ve asi bir duruşu vardır. bu aralar kendilerini severek izliyos.
(bkz: beşiktaş/#25879615)
ekşi sözlükte şahit olduğum üzere beşiktaş'a ve beşiktaşlılara küfür edenleri dava etmek suretiyle çamurlu arazinin ortasında sikiyorlar. hani isim yapayım derken götten olmayın, abi ben şaka ettiydim, tek amacım troll olup iki meme caps'i görmekti falan dinlemezler.
dün yüzbinlerce garibanin kuponunu yatırmiş halkın takımı.
mahfetti biz dediğim gene de vazgeçemediğim.
nazar değdi takımıma ya dün çok basit goller yedik..
hergün beşiktaş........................

https://www.youtube.com/watch?v=iuR-OGt3aAI
fıtratında var olan öndeyken maç verme alışkanlığı devam etmiştir. 3-0'dan 3-3 olan valeranga maçı ve bu maç.
neymiş efendim bir gece silinip gitse taraftarından başkası farketmezmişmiş,ulan sizin gibiler bu dünyadan silinip gitse ananız bile farketmez haberiniz yok!
Birgün herkes BEŞiKTAŞ lı olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın.
https://www.youtube.com/watch?v=CCxwIBPObWE...
taraftarının kulübe destek olması gereken takım.

http://besiktaskartalyuva...r-urunleri-tam-liste.html
şampiyonluk adayı gibi görünen takımdır aslında. ama o kadar pamuk ipliğinde görünüyorlar ki bazen de... o an lan olmaz galiba bu iş diyorsun.

ne bileyim, adamlar duruma daha iyi hazırlandılar sağ bek almamalarına rağmen.

beşiktaş'a aslında biz en iyiyiz fikrini yerleştirecek adamlar lazım.

bilgili gibi adamlar.

fikret orman ve arkadaşları değil o adamlar.

ama oyuncu grubu, hocası iyi insanlar.

taraftarına ne desen olmaz. 20şer milyon adam bu 3 takım taraftarı... hangisine ne desen genellemez, bunda dürüst olamazsın. illa birilerine haksızlık olur.

tek söylenebilecek şey ''sevinmek için sevmedik'' kafasını bırakmalılar.

çünkü insan başarı da ister, şampiyonluk da ister, kutlama da ister. bu gayet doğal bir şeydir.

bu insanlara yöneticileri 50 senedir aynı şeyleri söylüyorlar. onlara dürüst davranmıyorlar.

onlar da ''genelde'' mütevazi, etliye sütlüye karışmayan, hakkına razı insanlar olduklarından biz başarısızlıkta da beşiktaşlıyız, biz bütün takımlardan farklıyız, duruşumuz, felsefemiz var falan diyorlar.

ama gerçek şu ki beşiktaş son 20 yıldır ortalama 6 yılda 1 şampiyon oluyor.

bu beşiktaş potansiyelinde bir takıma hakarettir.

bugün bilic bu topu oynatıyor da messi'yle, ronaldo mu var? tamamen kulübe aşıladığı inanç var.

yöneticilerin, bilhassa geçmiştekilerin, a takıma bakıp kulübe yaptıklarından utanması gerek.

özet: beşiktaş'ın potansiyelini yansıtması için daha sağlam insanlara ve felsefe değişikliğine ihtiyacı var. her sene bi gaz girip sonra patlamaları böyle biter.
stoperde iki yabancısı olduğu için stoper transferi olursa yerli olacağı kesin ama mustafa yumlu bana pek doğru bir isim gibi gelmiyor.
stadı olmadığı için hakemleri baskı altına alamayan takımdır. olunca göreceksiniz bakın nasıl artıyor lehine hakem hataları. fazla şerefli yorumlarına kahkaha atıyorum. 100. yıllarında şampiyon yapılmak için milyon tane tiyatro döndü.
30 yıl asgari ücretle alamam bir ev, karnım aç
30 trilyon alacak ba 4 yılda oynarak maç
Sen vaktini futbol tartışırken küfür içinde
hepsi villarında olacaklar zevk-ü sefa içinde

pascal discoya, demba ba camiye
siz sporcusunuz beyler bundan bize ne?
ben takıma, kentime, rengime, önem veririm
anarşist piçler takım sizin değil, bu böyle biline

kafa güzel ama gerçekler acı.
Bu hafta da kızaran takım.