bugün

simao sabrosa-almedia-quaresma-guti-ersan-cenk-ernst-bobo

kalbur üstü oyuncu sayısı tavana vuruyor.
holosko ve nobre'yi de birilerine iteleyebilirsek fena olmayacak takımım.
simao sabrosa'yı sudan ucuza getiren takım.

görsel

görsel *
bu sezon kurduğu kadronun çok güçlü olmasına rağmen, şampiyon olmak için 14 puanı kapatıp öne geçmesi gereke takım.
gelecek sezonun takımı kurulmuştur.
almeida, fernandes, simao'nun yanı sıra sezer öztürk ve hamit altıntop'un transferleri için uğraşan takım.
(bkz: oha beşiktaş)
görsel

(bkz: yorumsuz)
-ana
-baba
-aşk
-sevgi
-can
-kıymet
-değer..vb

Buraya satırlarca yorum yazabilirim. hoş, beşiktaşlı olmayan bu tutkuyu anlayamaz. bu yüzden hiç gerek yok.
(bkz: tomas sivok)
(bkz: fabian ernst)
(bkz: manuel fernandes)
(bkz: simao sabrosa)
(bkz: jose maria gutierrez hernandez)
(bkz: ricardo quaresma)
(bkz: rogerio da silva bobo)
(bkz: hugo almeida)
avrupanın en kaliteli kadrolarından birine sahiptir.
siyah beyaz hayatta gülüşümüz yine on numara.
ligde portekiz milli takımı olarak yer alacaklar;

http://t.co/Tqs6L2S
--spoiler--
real madrid te yaşanan şok gelişme! noel tatili için ülkesine gidecek olan portekizli yıldız cristiano ronaldo istanbul'a uçak bileti alması madrid lileri korkuttu! durumu morinho'ya bildiren yöneticiler hiç beklemedikleri bir durumla karşılaştırlar...
ronaldo'nun bileti 2 kişilikti ve diğer bilette jose morinho yazıyordu... üstelik biletlerin sadece gidiş olması yok artık beşiktaş! dedirti
--spoiler--
--okay karacan--
"beşiktaş'ta öndeki beşli portekizce, arka dörtlü turkçe konuşacak. bloglar arası baglantıyı iki dili konuşan aurelio sağlar artık."
--okay karacan--
(bkz: zöhühühühü)
varsın dünya yıldızlarını almasın yinede canımdan candır.
Beşiktaş'ın değerini bir başka şekilde de anlayabiliriz, gözden çıkarılan bir futbolcusunu yani Ferrari'den başkası değil kimler istiyor bir bakalım, Milan, Juventus, Werder Bremen, Benfica ve de Schalke, sizin hiç gözden çıkarılan futbolcunuzu isteyen bir avrupa takımı oldu mu ?
--beşiktaş taraftarları--
aşığım sana; doyamıyorum.
ne de güzelsin; bakamıyorum.
seni sevmeye; kıyamıyorum.
bu ne büyük aşk; şanlı beşiktaşk!!!
--beşiktaş taraftarları--
beş dakika da beşiktaş'tır o. iyi bilir bazıları.
beni çok sevdiğini düşünürüm hep.. bilsin ki ben de kendisini çok severim.. dini bir ayin gibi lan! sevgilinin gidişi gibi hüzne boğar canı çıkasıca!..
(bkz: cristiano ronaldo ile ilgilenmiyoruz)
bütün yöneticilerini tek tek tebrik ediyorum beşiktaşım.

(bkz: yıldırım demirören yeter)
http://forum2007.antu.com...&kID=2519&sayfa=2
http://forum2007.antu.com...&kID=2519&sayfa=9

antu karışmış

abi adamlar kimi isterse alıyorlar biz neden uyuyoruz!
(bkz: ge-li-yo-ruz)
istanbul'un güzide ilçelerinden biridir ve bir de bu isimde jimnastik kulübü vardır.
futbol takımına ne kadar transfer yapılırsa yapılsın, düşünce biçimi değiştirilmediği sürece beklenen başarılara hasret kalacak istanbul menşeili spor kulübümüz. gelen ve gönderilmek istenen oyunculara (ve teknik direktörlere) harcanan paralara bakıldığında şirket bu kadar zarar içerisindeyken hala nasıl büyük meblağlar gerektiren transferler peşinde koşulduğunu anlamak gerçekten güçtür. buna ek olarak yapılan transferler geleceğe dönük olmamakla beraber, yalnızca yönetimin sallanan tahtını korumak ve günü kurtarmak amaçlı görünmektedir.
şimdi hiçbi fenerli çıkıp " biz de zamanında anelka, kezman, carlos vs getirdik " " bizim vazgeçtiğimiz politika bu siz daha yeni şeediyonuz" demesin ! siz bunların hepsini aynı sezon getirebildiniz mi arkadaşım? bu fiyatlara getirebildiniz mi? hiç bi takım taraftarının "gelirse donumu çıkarır çatıda dans ederim" dediği bi oyuncuyu getirdiniz mi ? o zaman susun ve itaat edin !