bugün

Kendi düşüncesini belirtmiştir.
görecelidir.

bu gibi subjektif görüşlerde kesin yargılar ile itham etmek, Tam tabiri ile saçmalıktır.

demek ki ona göre güzel degil. Hayırlısı.
Haklı olan Türk kızıdır.
Zevkler ve renkler tartışılmaz bunu unutan Türk erkeklerinin zevcesi olacak şanssız Türk kızıdır.
Bir erkek olarak ben de beyonce'yi güzel/çekici bulmam. Güzellik arayışım farklı belki de.
Kıskanma ile alakası yok abi. Ben sarışınları beğeniyorum, Beyonce güzel tamam ama öyle abartamam güzelliğini kimse kusura bakmasın
haklı olan türk kızıdır. bence de beyonce güzel değil. türk kızları daha güzel.

selam kızlar!

beybi!
benimdir. sevmiyorum öyle esmer ten açık renk saç filan.
http://www.youtube.com/watch?v=JtnKO0KVv-4
Bunlar 2005 yilinda cok populer olan kizlardi. Simdi hemen hepsi evlendi. Kendi tiplerine bakmadan beyonce icin tipsiz diyorlardi.

Ulan beyonce nin sesi bile sizin butun varliginizdan daha tahrik edici daha gönül okşayıcı.

Beyonce candir, canandir. Kadin gibi kadindir. Tanricadir.
Terbiyesize bak. Yastan bagimsiz konusuyoruz burada. Bu kadin 30 yasindayken de sizin zihniyetinizdeki kezbanlar kadini cirkin buluyorlardi.

Acaba siz aynaya bakiyor musunuz? Kim oldugunuzu zannediyorsunuz siz ya?

Ayiptir!

Edit, kezban, kaçarsin böyle tabi.

Edit2, silip silip yaziyor?
gerçekleri dile getiren kızdır.
makyajsız hali gayet sıradan, burun delikleri iki metre genişliğindeki bir kadın nasıl çok güzel oluyor ki. dolgun dudak dışında bir numarası yok, bir de ideal boyu ve kıvrımlı ve dolgun vücut sevenler için vücut denebilir. ayrıca vücudu da ideal değil, kıvrımlı vücut makbuldür ama alt bedeni aşırı kalın 50 küsur yaşındaki annem gibi mübarek.
o kadar makyajla herkes güzel nihayetinde.