bugün

performans düşüşü yaşlanışından olabilir.
Evlensede kurtulsak, ülkenin kısmetini kitleyen adam.
Korkak, bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı, iktidar aleyhine bir kelime bile söz söylememiş, toplumun her kesimi tarafından sevileyim derdinde olan bir insan.

yok abi insanlık bu değil, haksızlıklar karşısında susanda dilsiz şeytandır. iyi insan olması yetmez, göte göt demedikten sonra nerede kaldı insan onuruna yakışır yaşamak.

yaşadığın ülkede bir iktidar var ki; her geçen gün toplumu karanlığa götürüyor, gezi olaylarında ses çıkarmadın, haksız yere atatürkçü komutanlar içeri atıldı konuşmadın, bu ülkenin şerefli, onurlu, atatürkçü gazetecileri içeri atıldı konuşmadın. o iki öğremen açlık grevi yaparlarken konuşmadın ağzını açıp iki kelime.

sen sanki bambaşka bir ülkede yaşıyormuşçasına davranıyorsun. Bu kadar mı korkak, ürkek, omurgasız olunur. haksızlıklar karşısında susan insanda suçludur.

kral çıplak demedikçe, göte göt demedikçe, bitkiden farkın ne senin o zaman. insana yakışan şekilde onurlu ve haklıdan yana olmadıktan sonra, bu karanlık günlerde tarafını belli etmedikten sonra ne yapalım biz senin içi bayat boş sohbet şaklaban tv programını.
Gürcü kökenli olmasına rağmen soyadı Öztürk'tür.
şu anda çocukluğunun geçtiği semtte oturuyorum. yenimahalle bebesi. merak ediyorsa söyleyim. yenimahalle hala aynı. bi son duraktaki ilkokulu yıktılar. yenisini yapıyorlar.
kanal d'nin el değiştirmesinden sonra programına yakın bir zamanda son verecek olan kişi.
tüpcu tarafından kanal d den pandiği yiyince
mason arkadaşı acunna sığınan gezi zekali..

zamanında terörist seviciligi yapınca herkesin gözünden düşmüştü..
'Dahil olduğu O Ses Türkiye' programından aylık 100 bin TL alacağı söylenmiş. 2 yıl sonra Avrupa Birliği’ne gireceğine kesin gözüyle bakılan Karadağ’dan 3 yeni ev satın almış.Bunun için de toplam 760 bin TL ödeme yapmış.
Kraldır. Memuriyetinin bitmesine 3 yıl kalmıştır.
Program basinadir o. Aylik 100bine parmagini kipirtatmaz beyaz.
12 Mart 1969 tarihinde doğan, türk komedyen ve şovmen. beyaz show denilen eğlence programı ile tanınır.
O ses türkiyede esprileriyle güldürüyor.
Gemilerde talim var bahriyeli yarim var.
hacivat karagöz neden öldürüldü filminde harikalar yaratan oyuncu.
Tatlı su solcusudur. Paranın yolcusudur.
Esprilerine güldüğüm az kişiden biri. O ses Türkiye programını sırf onun için izliyorum. Efendi ve mütevazi.
youtube'a başlamış. olsun be. orkun, enes, kafalar, yaraklar kürekler olacağına bu adam olsun. videolarını yoruma kapatmasının da arkasındayım. youtube türkiye dev bir geri zekalı kümesi olduğu için, adam sonuna kadar haklı. 9 yaşındaki sümüklü veletlerden, veya like uğruna anasını bile peşkeş çekebilecek tıynette sığır ergenlerden küfür yiyecek değil bu adam bu yaştan sonra. umarım hiç yorumlara açmaz videolarını.
Yeni youtuber.

Komikli bir şeye benziyor tutar bu çocuk.*
Yılmaz Erdoğan'la çektiği youtube videosunu izledim kendisi gerçekten bu işi yapmamalı.Yani nasıl ki tv showları belirli bir kitleye hitap ediyorsa youtube da en çok 15-35 yaş arası insanların vakit ayırdığı bir ortam ve siz orada bu esprilerle kendi kitlenizi bulamazsınız ya da bilmiyorum Beyazıt bey artık emeklilik yaşı geldiğini nasıl anlayabilir?
1000 forma alarak Fener olmuş adam gibi adam. Evet.
giderek şişiyor.
o kadar meme arasında bende şişerim
görsel
Neredesin be kral uzun zamandır?
Türküler adlı ilk ve tek albümü muhteşemdir.

(bkz: Gemilerde talim var)
(bkz: Sıra sıra siniler)
(bkz: Al yanak allanıyor)
(bkz: Efem)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar