bugün

candır, ciğerdir...

dünya'nın en sikko müziklerini son ses açarak, mahalle aralarında beyaz şahinleri ile tur atan kıroların evrimini tamamlayıp, bu tarz bir insana dönüştüğü gün eminim bu ülke üzerinde güneş daha bir parlak doğacaktır. işte o gün avrupa birliği bizi ister, biz girmeyiz. *
bu modelin bir değişiği vardır. şahinin içinde son ses davul, zurna dinleyen barzo. bu tipler için yardım derneği kurmak gerek denilten durumdur kanımca.
başka bi versiyonuda kırmızı doğan görünümlü (!) şahini ile ismail yk dinleyen insandır.
beyaz şahin içinde son ses pink floyd dinleyen adam dan daha az ilgi çekicidir.
passat içinde cankan dinleyen insandan daha candır. buldu mu öpülesi, arabasına lpg taktırıp yollara salınasıdır.
(bkz: karma police dinlerken ceza yemek)
"param yok ama zevk sahibiyim" diyen insandır. bu adamın günün birinde parası olup buick içinde radiohead dinleme imkanı vardır. ama maalesef ki ferrari içinde ismail yk dinleyen adamın günün birinde vahiy gelip zevk sahibi olma imkanı yoktur.
(bkz: tro hela vala bila)
(bkz: beyaz şahinle fors atan kıro)
(bkz: kıyamet alametleri)
volume 1.
kavram kargaşası yaratan adamdır.
(bkz: kimsin sen doğru söyle)
But i'm a creep, i'm a weirdo .
What the hell am i doing here ?
I don't belong here .
Derse bir de o zaman olması gereken yere gelecektir diye umuyorum .
(bkz: Creep)
martı gibi şahine binmiş apaçi.
görünüşü itibariyle bir doğan gibi olan beyaz şahin'e hakaret ediyordur.
allah bilir araba sürerken atlet de giymez bu adam. sergilemez vucüdunu! ah benim doğan görünümlü şahin'im! sen bu hallere düşecek araba mıydın?
Şahin'e ekran da taktırıp
"Ulan şu Just'ın sonunda adam ne diyor vay arkadaş ya" diyen adamdır.
kamillius familyasina en güzel örnektir.