bugün

yeni yayın donemine az sonra başlıyacak program.
yeni yayın dönemine başlamış ve bombaları ardı ardına patlatmış programdır..
beyaz'ın ata demirer'e giydirdiği laflar izlenmeye değerdir...
beyaz geçen sene yaptığı gafın acısını bu programda ata'dan çıkartacağa benziyor.
bu arada demet akalın'ın ilk kez bu kadar sade ve güzel olduğu programdır.
şansızlıkların ardı ardına geldigi program.
bu arada beyaz; ata demirerin gafınada göndermelerde bulunmaktadır
beyaz'ın sırnaşarak, çocuklaşarak ya da hatunlara sarkarak insanları güldürmeye çalıştığı programı. demet akalın'dan süper bir mini etek beklerken gayet kapalı bir kıyafetle katıldığını görünce benim açımdan bütün çekiciliğini an itibariyle kaybetmişdir.
studyonun ışıklandırmasında çalışanların işine son verilmesi muhtemel program.
yeni dekorasyonu güzel olmuş, masanın tasarımına hasta olunmuş talk show programı.
show un dekorasyonu degismis de, beyaz hala degismemis. ayni tip espriler, ayni tip hareketler artik bayiyor ya. kendisinin degismesi gerekir diye dusunuyorum. hala o parmak hareketini yapiyor. bari hareketlerini degistir.
yeni sezonun ilk programında elektriği kesilen ve bir sonraki programda seyirciye mum dağıtan ve dekorun üstüne celal usta diye bir elektrikçi yerleştiren şowmen.
ayrıca kendisi seyirciyi çok iyi örgütlemektedir.
(bkz: nadir abi)
seyircisi koyun gibi olan program. ismail yk gelir poh pohlarlar, gülben ergen gelir poh poh lar lar, ahmet selçuk ilkana ölür biterler. kullandırmayın canım kendinizi.
bu yıl 10 yaşını kutlayan,bu kadar yıla rağmen başarısından ödün vermemiş program.. hele hele karakterleri gülmek için bire bir
en bomba bölumude murat banu alkan çiftinin geldi bölümdür ki akıllara zarardır..izlenesi.
Bir kanal d klasiği haline gelmiş, 10 seneyi devirmiş, Sezen Aksu'nun çıkması için ayrı bir bölüm açmış, gelince de kafasından gül boca etmiş, sahane ötesi talk show. bu arada çelikten özür diliyorum.
seyir oranı azaldığını fark etmiş, son programına ortam soytarısı ajdar'ı çıkarmıştır. diğer bir konuk da şahan gökbakar. yani program rating yaparsa beyaz'ın marifetinden olmayacak.
şu an bana bütün bunlar şaka olmalı dedirten anlar yaşanan program.
logosunu aerosmithile harley davidsonarasında bir şeye benzetmeye çalışmışlar.
konuklara helyum gazı cektırıp etkısız hale getıren tv showu.
bu gece hokkabaz ekibini konuk edip yarın iş yerinde zombi gibi gezmemize sebep olacak platform. evet cem yılmaz da var.
cem yılmaz 'ı konuk ederek muhtemelen bu akşam rating rekorları kıracak olan program..
mazhar alanson, tuna orhan, ozlem tekın de an ıtıbarıyle konuklar arasındadır.
bu akşamki programda mahsar alanson'un iyiden iyiye kafası kıyak bir şekilde programa geldiğini düşünmeye başladığım show programı.
(bkz: nerde o eski kablosuz yükselticili antenler)
tuna orhan la cem yılmaz la mahalle arkadaşlığı olmasa konuşulmayacak gibi geldi, özlem tekin konuklara dil çıkarıp göz kırptı türlü şirinliklerle ortamın cem yılmaz dan beklenmeyecek kadar kasvetli olmasını bir nebze kırdı, mazhar alanson un ben nasıldım sorusu iyiydi, gürgen e yapılan çapkın yakıştırmasındaki cem yılmaza olan sus ne diyosun sen bakışı gözlerden kaçmadı, onun dışında cem yılmaz ın ben oldum tavırları artık iyice baydı. genel itibariyle güzel sayılırdı. beyaz bu hafta da raitingi öyle böyle kurtardı bir atımlık barutu kaldı bakalım haftaya kimi konuk edecek..
helyumlu cem yılmaz ve beş yaşındaki cem yılmaz' ın iyi gittiği programdı. cmylmz, "sen yılmaz erdoğan'ın filmlerinde oynuyorsun da yılmazı neden senin filmlerinde göremiyoruz?" sorusunda baya sıkıştı. mazhar alanson'un beyaz'a "napıyosun show programı eğlenmeye geldik" gibi söyleminden sonra da aniden konudan çıkıldı.

--spoiler--

cmylmz:şimdi beyazı kaybedicem...
(beyaza bir mont verir seyircilerden, beyaz montu yüzüne çeker, çektiği gibi de indirir)
beyaz:üfff abla ne yediniz en sonn??
cmylmz:dur kapa yüzünü şimdi, beyazı kaybedicem...
(monttaki kokudan rahatsız olan beyaz yüzünü buruşturur)
beyaz:gerek yok, ben kendi kendimi kaybedicem zaten...
gülme efekti 1
cmylmz:çek abi yüzüne... şimdii sana üç cümle söylicem... sağ elini oynat.
(beyaz oynatır)
cmylmz:çok yaramazsın beyaz...
(beyaz bozulur gibi yapar hafiften)
beyaz:ama böyle yaparsan beni keybedersin cem.
gülme efekti 2

--spoiler--
cuma gecesi yurtta 2 saat anten ayarlayıp laptopda karşısına geçilerek cips kola kombinasyonuyla tadına tad katılan bir numaralı gençlik programı.
türk olduğumuz için şanslı olduğumuzu bir kez daha bize hissettiren tv programı.