bugün

(bkz: taş)
sesi güzel, şarkıları güzel, yüzü güzel, fiziği güzel olan sempatik şarkıcı.
küfür şarkısıyla 2011 yazına şimdiden damgasını vurmuştur.

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=153678598031445
törkiş pop müziğimizde az rastlanılan çok güzel ve iyi olan sesini kötü şarkılarla harcayan şarkıcı kişisi.
kendi güzel,sesi güzel hevesli gamzeli amma velakin çook itici çok yapmacık... garip bi durum.
nerden başlarsam başlayayım, betül demir'in özel ve güzel bir insan olduğu gerçeği karşımıza çıkacaktır.
öncelikle sude bilge demir gibi çok önemli bir söz yazarı kardeşe sahiptir.
sesi çok güzeldir, bunu bilmeyen yoktur.
sesinin güzelliği kişiliğinin ve kalbinin güzelliğinden gelmektedir.
her tür müziği rahatlıkla söyleyebilecek sese sahiptir.
canlı söyleyebilen nadir insanlardandır, geleceği parlaktır.
rahmetli aysel gürel ve sezen aksu (allah uzun ömürler versin) gibi önemli insanların desteğini almıştır.
o sadece şarkı söylemez, söylediği şarkılarda bişeyler anlatmak ister ve başarılı da olur.
son albümü mıknatıs tam arşivlik bir albüm olmuştur, bundan seneler sonra bile cd'yi takıp dinlesen aynı tadı alırsın.
albüme adını veren mıknatıs şarkısı çok çekici bir şarkıdır dinleyenler bilir, ayrıca sezen aksu eseridir.
söylediği hiçbir şarkıyı batırdığını görmemişimdir, bu bakımdan da nadir bulunan insanlardandır.
sevenleriyle iç içe yaşayan son derece mütevazı biridir.
hatta hop dedik klibini sevenleriyle birlikte çekmiştir, klipte dans edenler betül demir fanıdır.
türkiyenin aklı başında en iyi 5 hayran kitlesinden birine, bdfc'ye sahiptir.
bi ara, taş duvarlar, başka birşey, bütün gece, herkes haklı gibi bir çok şarkısını severim lakin benim için bir başka olan şarkısı, yeter'dir.
çok yazmış gibi görünüyorum ama az bile yazdım, zira onu anlatmakta güçlük çekiyorum.
bilmediğim yanlışları kötü huyları olabilir ama bunların farkına varıp birdaha yapmayacak akıla sahiptir.
ömrümce görüşmek isteyeceğim insanlardandır ve görüşmekten hiç sıkılmayacağım biridir.
bundan öte birşey söyleyemem sanırım...

aklıma geldikçe de yazarım...
hakkındaki olumlu methiyeleri gördüğüm an hayattan soğuduğum şarkıcı müsveddesi .demet akalın bile daha iyidir yapmayın ..
sexy hatun. oh yeah...
an itibariyle tv8'de giydiği kıyafetle ramazanın bittiğini müjdelemekte olan kişi.
(bkz: caps ver piç)
göğüsleriyle erekte ettiği çükümü yüzüne yapılan zoomla in dirmeyi başarabilen bayan.
o ne surat öyle tonla makyajla bile kapatamamışlar sivilceleri.
sesi kimi zaman yonca lodi ye, kimi zaman da sezen aksu ya bakabilen, canlı canlı güzel şarkı okuyabilenlerden; bildiğim kadarıyla da sezen aksu ve de tayfasının arkasında** vokalistlik de yapmış, sesi güzel bayan şarkıcı.
bir zamanlar besteci (bkz: bülent özdemir) ile olan birlikteliği olan sarkıcı.
bülent ozdemir i bıraktı albüm yaptı ve meshur oldu.
kardesi (bkz: sude bilge demir)iyi söz yazarıdır.
oldukca esmer ve cirkin bir kızken yaptırdıgı bir dizi operasyonla ancak bu hale gelebilmiştir.
göz, dudak, kas, burun yeniden yapılandırılmıstır.
sesi güzeldir, sevimildir, dürüst bir insandır.
güzel bir şarkıcı. ancak bende kötü bir anısı var...

üniversite yılları, betül demir de yeni yeni çıkmaya başlamış televizyonlarda, klipleri yeni dönmeye başlamış falan ama benim hiç haberim yok bu kızcağızdan... neyse bir öğle arasında arkadaş evine yemeğe çağırdı, "gel kanka menemen yaparız yeriz" falan dedi, iyi dedim gittim...

menemenimizi yaptık, soframızı kurduk, afiyetle yiyoruz. diğer taraftan da televizyonda kral tv açık. dönen kliplere takılıyor gözüm, ortamda da muhabbet gırgır şamata...

bu kızın klibi çıktı-ilk klibiydi sanırım-. bir yandan yiyorum bir yandan izliyorum falan, arkadaşlardan birisi laf attı bana;

-olum yesene yemeğini fazla dalma televizyona...

+nasıl dalma be olum şu hatuna baksana, çok iyiymiş. kim bu?

-ye sen yemeğini siktir et kimse kim! kalmayacak bak haa...

+kalmasın be abi canınız sağolsun da dur bakıyım kimmiş bu merak ettim... bacakları da güzelmiş...

%abicim yesene yemeğini sen?!

+eh amına koyim be yemiyorum ulan bi izletmediniz hatunu?! durun bi ibneler karışmayın bana!

%abicim kuzenim o benim kuzenim!

+neeey?! kuzenin mi? hassktr len?!

%betül "demir", f. "demir"?! sakaryalı o da? çaktın? ye şimdi yemeğini...

+kanka kusura bakma ya bilmiyodum da senin kuzenin olmasa çok feci gideri var bu hatunun söyliyim... taş yani.

%aynen kardeşim, benim kuzenim olmasa neler olurdu da bu evde boşver şimdi...

+ee bitmiş bu menemen, siktirin lan gerisi de benim... yemeyin lan... durrr, çek şu ekmeği... banma artık...
abazalık sen nelere kadirsin.
bu kadına bile yok bacağı şöyle böyle yazanlar var.
kanaatimce kendileri güzel değildir efendim.

edit: güzel değil lan işte ne eksiliyosun ibne.
şarkı seçimleri başarılı olan kadın.mıknatıs'ı ayrı bir güzeldir.
an itibariyle beyaz showda şarkı söyleyen ve giysi seçimiyle beni şaşırtmış şarkıcıdır.
an itibarı ile beyaz show'da ah yalan dünya olarak bildiğimiz türküyü rezil eden yoruma sahip şarkıcıdır.
neşet ertaş'in yalan dünya türküsünün ırzına geçmiş sanatçı(!)
beyaz showda sesinin bu kadar kötü olduğunu öğrendiğim sanatçıdır .
yalan dünya şarkısını karga mix yapan şarkıcıdır.
Şarkıcıyım diye ortalıkta gezen berbat sesli insan.

beyaz show'da derin sırt dekolteli bir shirt giymiş ve görüntü kirliliği yaratmiştır. yağlarını görüyoruz efendim.
insana; "vay be ben daha güzel şarkı söylüyormuşum meğer" düşündürten yorumcu.
playback kendisi için çok daha doğru bir seçim sanki. ah be yavrım, sen kim canlı performans kim? piç ettin lan güzelim şarkıları!
Bir sürü şarkıcı gibi canlı sesinin berbat olduğu ortaya çıkan kişi. Sezen aksu bunu mu veliaht seçmiş. Şaşılacak şey.