bugün

futbolculuk yıllarında barcelona, atletico ve real madrid formaları giyen getafe teknik direktörü alman.
2007 kral kupasında takımını finale taşıyan alman hoca.
vakti zamanında iyi bir oyun kurucuymuş.
önce Levante'de daha sonra da Getafe gibi küçük takımlarda büyük sonuçlar elde eden ve şu sıralar ismi real madrid'in yeni teknik direktörlüğü için anılan teknik direktör.
real madrid'in italyan teknik adam capello'yu görevinden alıp yerine getirmeyi düşündüğü ilk isim.
real madrid'e transferi için 480 "bin" avroluk tazminatı kendisi ödeyen teknik adam.
1980 yılında barcelona'ya transfer olmuş, burda 8 yıl forma giydikten sonra real madrid'e transfer olmuş ve 2 yıl da burda forma giymiştir. kendisi şimdi real madrid'in teknik direktörlüğüne gelmiştir ama aynı zamanda barcelona klüp üyeliği de bulunmaktadır!!..
haftasonu oynanacak el classicoda favori olan tarafın barcelona olduğunu acıklamıştır.kovulması an meselesi.
an itibariyle real madrid'den kovulan teknik direktör.
barcelona macindan sonra gorevine son verilmesi beklenirken, yaptigi 'nou camp'ta kazanmak imkansiz' aciklamasinin ardindan barcelona maci beklenmeden gorevine son verilen teknik direktor.
http://www.ntvspor.net/Pages/30441.ASP
galatasaray'ın başına geçmesi muhtemel alman teknik adam. bir iki kaliteli oyuncu ve schuster ile birlikte önümüzde ki yıl avrupa ligi'nde ses getirebiliriz lakin schuster'in takımın başına gelmesinin ilk şartı en azından avrupa ligi'ni garantilemektir.
Galatasaray'a yakışmayacak teknik direktör. Eski takımından gönderilen, kovulan hoca oyuncu üzerinde psikolojik olarak rahatlık, disiplinsizlik yaratmaktadır. Galatasaray'a gelmesi sonrası olası her başarısızlıkta r.madrid takımından kovulduğu, yönetimin hata yaptığı söylentilerini gazete manşetlerini süsleyecektir. O yüzden adnan polat ve ekibi uzak durmalıdır bu heriften. 2008-2009 sezonu teknik direktör hataları yüzünden yok edilmişken, ikinci bir sezonu kaldıramaz bu taraftar.
real madrid günleri ile değil de getafe günleri ile anılması gereken başarılı teknik direktör. sıfır bir takımı nereden nereye getirdiği unutulmamalı. eğer olur da galatasaray'ın başına gelirse muhteşem olur.
real madrid'ten kovulmasıyla değerlendirilmemesi gereken teknik adam. zaten real madrid'in bu sezon evlere şenlik bir kadroya sahip olduğunu bilmek lazım. kovulsa dair mourinho'nun, scolari'nin bile kovulabileceğini görmüş insanlarız.
gs'lilerin daha gelmeden savundukları çaylak direktör. yahu ben mi yanlış hatırlıyorum? * bu adam turkcell super lig'in toplam değerindeki bir takımı rezil kepaze edip bırakmadı mı?* şimdi galatasaray'da başarılı olmasının bir imkanı var mı? *
anladığım kadarıyla adnan polat, galatasaray'ı batırmak için görevlendirilmiş bir ajan. başka bir mantıklı açıklaması olan varsa geri gelsin.
gatezeye göre gelirse saviola tranferi olmazmış, çünkü iyi geçinemezlermiş.

tranfer haberlerinin artması bana yazın geldiğini hatırlattı. malesef finallerin yaklaştığınıda.*
abdullah avcı nın frenk versiyonudur. düşüşteki alman ekolünün neden zorla empoze edilmeye çalışıldığını anlayamamakla beraber hayırlısı diyorum. takımı dandik gurbetçiler ve yine bundesliga gibi çok üst düzey olmayan bir ligden gelen vadesi dolmuş yıldızlarla doldurup tutmayan alman ekolünü denemeyi ne zaman bırakacağımız merak konusu!

gelecekse matthias sammer gelsin bi işe yarasın bari!
galatasaray'dan yıllık 6.6 milyon euro teklif aldığı iddia edilen teknik direktör. iyi, güzelde oha demek istiyorum ya. bu kadar paranın paranın gözden çıkarılması doğruysa tabi çok büyük risk almak demektir olası bir kötü durumda. bunun bi de daha tazminayı var, yardımcı teknik direktörleri var filan.
aslen augsburgludur. futbola da fc augsburg'un alt yapısında başlamıştır.
adnan polat bu konuda konuştu, schuster'in senelik fantastik paralar artı çok büyük transfer bütçesi istediğini söyledi. bu yüzden bu işin olmayacağını açıkladı. bunu 3-4 gün önce söylemesine rağmen haberlerin ardı arkası kesilmiyor. geçen sene de onca adam arasından skibbe'nin ismi hep öndeydi, sonunda o olmuştu. bilmiyorum artık ne olacak.
alman olmasına rağmen oynattığı futbolda klasik alman mantalitesi görmek pek mümkün değildir aslında. ispanya'da 10 yıla yakın bir süre kaldığından total futbolu benimsemiştir. göze hoş gelir oynattığı futbol.
iddialara göre türk milli takımının yeni hocası. *
ispanyol basinina göre besiktasimizla ön sözlesme imzalamis olan teknik direktör.
insallah dogrudurda, hayirli olsundur.
beşiktaş ile sözleşme imzaladığı söylenen teknik direktör.

yalan olmayabilir çünkü mustafa denizli futbolcularının alacaklarının ödenmemesinden dolayı çok rahatsız. yönetim yine kolayı seçmiş, kulübü her açıdan (özellikle ekonomik) zor duruma düşürmüş olabilir.

allah akıl versin.