bugün

tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. size küçük gibi gelen değişimlerin doğaya etkisi çok büyük olur. misal almus barajı tüm çevrenin iklimini değiştirmiştir.
O lafı söylediğini farz ederek :

3. Köprü benim keyfim için değil. Hadi cumhurbaskanı sarayına da Tayyip kendine yapıyor dediler tamam da 3. Köprü sen ben biz için bir proje. Kaldı ki, kesilen ağaçlar yerine yeniden dikilmiyor mu. Siz o koca koca köprülerin yolların viyaduklerin şehirler arası dağlardan geçen geniş yolların gökten indigini mi sanıyorsunuz. Çok zor değil, önce agaçlar yıkılır yol yapılır hızlı bir ağaçlandırma başlatılır. Kimse ağaç düşmanı değil arkadaşlar bi kere görüntü kirliliği bu.

Ayrıca berna hanım 3. Köprünün olduğu yerde acaba kaç milyon ! Ağaç var sanıyor ? Ve oradaki küçücük bir alanda yapılan kesimin istanbul un bütün ekolojik dengesinı bozduğuna mi inanıyor. Valla dün bursa da sabah yağmur öğlenden sonra hem yağmur hem fırtına saat 4 de güneş sonrasında ılık tatlı bir hava vardı. 3. Köprüye 290 km uzagiz ama...

Gerçekten de Berna Hanım bunu dediyse, fazla fairy koklamıştır başka seçenek yok.
Yozgat'ta savana düzlüklerinin oluşması ve aslan kolonilerini açıklayarak 3. Köprü üzerindeki derin analizlerini dünya ile paylaşan ekolog.
balkonda çiçek yetistirerek iklim dengesini dūzeltebilir.
hadi berna sen yaparsın.
çok haklı hatta az bile söylemiş

sıkıyosa git rizenin ormanlarını kes

sonra dallarını tek tek.

http://www.youtube.com/watch?v=YPLQOoPkgSM
Onbin tabağı fairy ile yıkarsanız olacağı bu.
bir zamanlar türkiye nin tek hatunuydu. şimdi ki sıla gibi düşünün.
Bonzai yasaklansın arkadaş.
Önemli olan köprü degil oralar imara açilacak zarar o zaman belli olur.
insanoğlu aral gölünü kuruttu ve ortaya bir çevre felaketi çıktı. ve şu chpkk diye zırvalayan şerefsiz "valilere operasyon yapmayın talimatı verdim" diyene bakacak.
bunun villası acaba neyin üzerine yapıldı.

ayrıca (bkz: sen tespit yapma apla)
köprüyü ilk kullanacak isimlerdendir.
bugün sözlükte tanıdıklarının yazar olduğu oyuncu. fena bir kasma var.

aydilge olayı gibi olmasın.
Hem sunucu, hem oyuncu karı (bu söz Redhouse sözlüğünde actress'in Türkçesidir). Bu kadını kim itekliyorsa neredeyse hiç boşta kalmıyor. Kâh dizide oynuyor, kâh program sunuyor.
Bunun tardu flordun'la bi dizisi vardı. Eğlenceli de bi şeydi. O geldi aklıma.
evdeki yabancı ve belalı baldız 'dan sık olarak hatırlanan güzel oyuncu. sarışınlar daha erken kırışıra inat gibi.
yaşlanınca güzelliği artmıştır.
görsel
şu kadına karışırsanız fişeklikleri kuşanır çıkarım yeniden dağlara iblisler,
melek lan bu kadın karşı karşıya gelsek "ben sana şimşek aşkıyla tutuldum, gonuşamıyom" demek istiyorum.
ablam yakma kendini be.
Tatlı bir bayan. Eleştirileri de güzel.
zaman geçtikçe daha da güzelleşen hatun kişi, allah sahibine bağışlasın.
Aydınlık, aklı, vicdanı halâ hür kalabilmiş güzel insanlardan biridir.
Duyarlı sanatçı kişiliği ile, totosunu değil, cukkalayacağı paraları değil, yüreğiyle var olmayı seçmiş sanatçıdır. Gurur duyulası...
Ne meslek yaptığı belli olmayan hatunlardan kendisi.. Son açıklamalarıyla da ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değilim..
(bkz: fairy)
zor müşteri. hele bir de reklamlarda oynamıyorken, kendi hayatında görün. aman. aman.