bugün

shell manyağı reklamsal ve kel bir şahsın ortaya atabileceği cümle.
shell'in kellere para verdiği konusunda duyumlar kulaklara gelmeye başlar..
po boş durmasın kampanyasi düzenlemeli ve bu shell - kel furyasının bir nebze olsun önüne geçmeliyiz.. yada ben normal değilim bilemiyorum..

(bkz: benzini podan akli ibodan almak)*
(bkz: yada başka biri)
her şakada bir ciddi yan vardır misali shell euro dizel de daha mı iyi ne acaba...
"düsturunun yaratıcısı olan Keloğlan, kahramanlık dünyasından ayrıldıktan sonra bozacılık, şıracılık, tellaklık gibi işlere girip çıktı. Bir dönem Yeniçeri Ocağına kaydını yaptıran kahramanımız, Fındıkkurdu 1 adlı askeri tatbikatta kafasına mancınık taşı çarpmasıyla eğitim zaiyatı oldu." şeklinde devam eder.
gerçekten doğru olduğuna inanmaya başladığım söz.
ne zaman başka marka mazot alsam ulan niye aldım ki şimdi diye beni pişman ettirir ve performans-menzil olarak hayal kırıklığına uğradıktan sonra yeniden shell e dönerim daha performanslı ve daha uzun menzil giderim.
benzinin shell bayilerinde kaliteli ve yüksek oktanlı, kellerin ise saçlılara göre daha çok akıllı olduğuna işaret hoş bir veciz sözdür.
Az önce baba kişisinden duyulan arama sekmesine girildiginde baska turlu versiyonlarinin da oldugu gorulen yeni nesil turk atasozu. bahsi gecen kel kim acaba?
jeff bezos bu sözü bir kez daha doğruladı.
(bkz: Ekmegi elden yarraği kelden yiyeceksin)